Pomoc prawna

Awatar użytkownika
Beata-75
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2021, 5:18

Pomoc prawna

Post autor: Beata-75 »

Cześć. Mam kilka pytań natury prawnej, na które z pewnością mógłby odpowiedzieć dobry adwokat z Łodzi. Nie chcę się zagłębiać w szczegóły, ale sprawa tyczy się prawa cywilnego. Jestem ciekawa, czy byłyście kiedyś na tego typu konsultacji i powiecie mi mniej więcej, jak to wygląda? Chcę się dobrze przygotować, stąd pytanie.
ważka

Re: Pomoc prawna

Post autor: ważka »

Spokojnie możesz pytać o wszystko mec. Cejrowskiego z Tczewa , na Facebooku w prywatnej wiadomości rzecz jasna albo kontakt masz na www kancelarii. To specjalista z wielu dziedzin prawa, skuteczny i doświadczony a przy tym empatyczny co rzadkie u tej grupy zawodowej przyznaj.
wołgis

Re: Pomoc prawna

Post autor: wołgis »

Miałem okazje korzystać z porady online na czacie z kancelaria mec. Cejrowskiego - konkretnie i szybko odpowiedzieli na moje wątpliwości, oczywiści poprowadzą tez moja sprawę (ustalenie ojcostwa i władza rodzicielska). Polecam pytać, nic nie kosztuje a z pewnością rozjaśni wiele kwestii
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Pomoc prawna

Post autor: DAMKA »

Wiadomo, że jak jest jakiś problem to lepiej zgłosić się do dobrego prawnika, który doradzi i pomoże. Samemu odnaleźć się w tych wszystkich przepisach łatwo nie jest. Sama wolałam zgłosić się do kancelarii Węgłowski w Szczecinie, ponieważ bardzo dobre opinie o nich słyszałam. Teraz mogę tylko potwierdzić, że pracują tam świetni adwokaci. Ja trafiłam do pani Barbary Węgłowskiej, świetny adwokat na którym można polegać.
hałaśnica

Post autor: hałaśnica »

Bardzo konkretny w Trójmieście, bo tam korzystałam z pomocy prawnej, jest mec. Mindykowski, zerknij na jego stronę, poszukaj opinii o kancelarii w sieci i przekonasz się, że nie ma osoby bardziej właściwej na reprezentowanie czy doradztwo w sprawach zwłaszcza spadkowych i rozwodowych
Kaśka

Re: Pomoc prawna

Post autor: Kaśka »

Jak chodzi o Warszawe czy okolice to mogę polecić Pana Tomaszczyk. Specjalizuje się wprawie pracy i prawie rodzinnym. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Widać, ze wie co robi i zna się na rzeczy. Służy trafnymi i konkretnymi poradami. Warto mieć go po swojej stronie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 443
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Pomoc prawna

Post autor: Kamilla36 »

Pomoc prawna często się przydaje, a w wielu sytuacjach jest wręcz niezbędna. Dlatego jeśli polegać to na doświadczonych prawnikach jak Adwokat Gliwice https://legaleo.pl/ . Ta kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, a do każdego klienta podchodzi z dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem. Obsługują osoby fizyczne oraz firmy.
luśka5666

Re: Pomoc prawna

Post autor: luśka5666 »

Pilnie potrzebowałam wsparcia ze strony adwokata. Kłopot dotyczył prawa pracy, a dokładnie nieuczciwego pracodawcy. Wiele wątpliwości rozwiał https://www.zubrzyckaadwokat.pl/wynagrodzenie , który udzielił mi wsparcia i wskazał jakie ruchy wykonać a jakie nie. Pozwoliło mi to na uczciwe i niezbyt pochopne rozwiązanie sporu.
Bizneś

Re: Pomoc prawna

Post autor: Bizneś »

Ja miałem wielkie szczęście i przyjemność skorzystać z usług kancelarii Sobczak Maciejewska Zając w sprawie upadłości firmy. Pomogli przeprowadzić proces bardzo rzetelnie. Biznes niestety jest na tyle poważny że bez profesjonalnej kancelarii ani rusz. Wiem również że obsługują osoby prywatne więc można tam znaleźć kompleksową obsługę. Pozdrawiam
Zdziś

Re: Pomoc prawna

Post autor: Zdziś »

Pomoc prawna może przydać się w wielu przypadkach. Najlepiej będzie postawić na doświadczonych prawników. Firma https://lexsecure.pl/jak-dzialamy proponuje kompleksową pomoc prawną. A w dodatku dostępna jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Pomoc prawna

Post autor: Karolinka22 »

Pomoc prawna może przydać się w wielu przypadkach. Najlepiej będzie postawić na doświadczonych prawników. Firma https://lexsecure.pl/premium proponuje kompleksową pomoc prawną. A w dodatku dostępna jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
Karol44ć

Re: Pomoc prawna

Post autor: Karol44ć »

Potrzebuje pomocy prawnej z zakresu podatków. Zależy mi na kancelarii prawnej, która zna się w szczególności na prawie morskim. Dobrze by było, jakby znała się na bieżącej sytuacji prawno - podatkowej polskich marynarzy. Ostatnio ku mojemu zdziwieniu zostałem poddany kontroli podatkowej, mimo iż w żaden sposób nie figuruje w bazie danych urzędu skarbowego, gdyż nigdy w ogóle nie rozliczałem się z podatków w Polsce. Myślicie, że ta kancelaria: https://www.kancelaria-gdynia.eu/ jest w stanie mi pomóc.
ODPOWIEDZ