Nowoczesne instalacje dla domu

Awatar użytkownika
Benedykta
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2021, 21:40

Nowoczesne instalacje dla domu

Post autor: Benedykta »

Hej dziewczyny. Posiadacie jakieś nowoczesne instalacje w swoich domach? My z mężem zdecydowaliśmy się na montaż rekuperatora ciepła i musimy przyznać, że była to naprawdę dobra decyzja. W planach mamy też zainwestować w pompę. Może wiecie coś więcej na ten temat? Chętnie poczytam :)
Luiśka

Re: Nowoczesne instalacje dla domu

Post autor: Luiśka »

Witaj. Budowę nowego domu rozpoczynamy w przyszłym miesiącu. Dużo czytałam i dowiadywałam się odnośnie oszczędności i ekologii. Inwestycja w pompę ciepła oraz rekuperację to dobra decyzja. Ponoć najlepsza jest wentylacja gdańsk www.elar.com.pl/wentylacja/. Jeśli instalacja będzie dobrze zrobiona, to rachunki za ogrzewanie są naprawdę niskie i dodatkowo masz efekt klimatyzacji latem.
głazik

Re: Nowoczesne instalacje dla domu

Post autor: głazik »

Nowoczesną instalacją zdecydowanie będzie ta fotowoltaiczna. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii staje się coraz bardziej popularne ze względu na ekonomię jak i ekologię. Taka instalacja to naprawdę spora inwestycja więc warto postarać się o dotację na ten cel. Tutaj https://eeef.pl/dotacje-na-fotowoltaike/ można znaleźć niezbędne wiadomości.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Nowoczesne instalacje dla domu

Post autor: kasiakowa06 »

Benedykta pisze: 04 maja 2021, 19:13 Hej dziewczyny. Posiadacie jakieś nowoczesne instalacje w swoich domach? My z mężem zdecydowaliśmy się na centrumrekuperacji.pl/rekuperacja/]montaż rekuperatora ciepła i musimy przyznać, że była to naprawdę dobra decyzja. W planach mamy też zainwestować w pompę. Może wiecie coś więcej na ten temat? Chętnie poczytam :)
Rekuperacja to przede wszystkim oszczędność energii i redukcja kosztów utrzymania domu - u nas zajęła się tym ekipa z https://rekuperatory-ask.pl/rekuperacja/ i bardzo ich polecam! :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Nowoczesne instalacje dla domu

Post autor: kasiakowa06 »

Benedykta pisze: 04 maja 2021, 19:13 Hej dziewczyny. Posiadacie jakieś nowoczesne instalacje w swoich domach? My z mężem zdecydowaliśmy się na centrumrekuperacji.pl/rekuperacja/ montaż rekuperatora ciepła i musimy przyznać, że była to naprawdę dobra decyzja. W planach mamy też zainwestować w pompę. Może wiecie coś więcej na ten temat? Chętnie poczytam :)
U nas w domu będzie to pierwsza jesień i zima z zainstalowaną rekuperacją przez https://taniereku.pl/ - sama jestem ciekawa, czy się sprawdzi :?:
Obrazek
piotrą222

Re: Nowoczesne instalacje dla domu

Post autor: piotrą222 »

Moim zdaniem na pewno warto teraz przeczytać bardzo ciekawy artykuł https://drewdom.com/domy-segmentowe/ . Sam o tym artykule dowiedziałem się od mojego bardzo dobrego znajomego. Ten artykuł naprawdę przeczytało już bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
aglinią

Re: Nowoczesne instalacje dla domu

Post autor: aglinią »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://coolklima.pl/
ODPOWIEDZ