Mieszkanie w Koszalinie

Awatar użytkownika
rudolfina-65
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 21:28

Mieszkanie w Koszalinie

Post autor: rudolfina-65 »

Hejka!
Chcielibyśmy z partnerem wreszcie przejść na swoje i kupić własne mieszkanie w Koszalinie. Ofert jest naprawdę sporo, a nam trudno jest zdecydować się na jedną konkretną. Boimy się też, że nie poradzimy sobie z formalnościami, więc zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług biura nieruchomości Ankam. Słyszałyście o nim? Polecacie?
Awatar użytkownika
Kunegunda_70
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 4:24

Re: Mieszkanie w Koszalinie

Post autor: Kunegunda_70 »

Ankam ma dużo ofert mieszkań na sprzedaż w Koszalinie, więc na pewno warto wziąć pod uwagę to biuro. Szczególnie że poleca ich wiele osób, do których należę i ja. To specjaliści dobrze znający rynek nieruchomości, a poza tym zapewniają kompleksową obsługę.
Awatar użytkownika
alga
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2020, 10:44

Re: Mieszkanie w Koszalinie

Post autor: alga »

mnie sie podoba mieszkanie w zielonkach residence w warszawie - zadbana zieleń i elementy małej architektury - patio,  nowoczesny charakter i elegancka forma inwestycji. Co jak co ale naprawde kreator dom ma mieszkania super
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Mieszkanie w Koszalinie

Post autor: patra »

Jeśli chodzi o wybrzeże to bardzo fajny apartamentowiec powstaje w Trójmieście, konkretniej chodzi mi o ten który Atal buduje. Jeżeli chcecie zainwestować to polecam się tym zainteresować i zobaczyć jak to finalnie będzie wyglądać. Pełen profesjonalizm, dobre ceny, a przede wszystkim dobra lokalizacja.
ODPOWIEDZ