Kraków - rehabilitacja po operacji

Awatar użytkownika
Adrianna
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 5:44

Kraków - rehabilitacja po operacji

Post autor: Adrianna »

Witam serdecznie. Niedawno przeszłam operację kręgosłupa i lekarz zalecił mi zapisać się na rehabilitację. Polecicie mi jakąś sprawdzoną poradnię w Krakowie?
Awatar użytkownika
Wiktoryna1978
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020, 0:27

Re: Kraków - rehabilitacja po operacji

Post autor: Wiktoryna1978 »

Przez częste bóle kręgosłupa też byłam zmuszona zapisać się na rehabilitację. Wybrałam poradnię jedynezdrowie.pl, bo mieli najlepsze opinie w internecie. Ja się pod tym podpisuję. Bardzo szybko pomogli mi wrócić do pełnej sprawności :)
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Kraków - rehabilitacja po operacji

Post autor: Bingo »

W takich przypadkach warto poddać się skutecznej magnetoterapii dzięki której pozbędziemy się bólów kości,mięśni, stawów czy stanów zapalnych. W sklepie medycznym Bardomed możecie zakupić takie profesjonalne aparaty do tego typu terapii - kliknij i się przekonaj . Można go zarówno zakupić do firmy jak i na użytek własny. Urządzenie świetnie sprawdzi się w trakcie regeneracji po operacji kręgosłupa.
królik

Re: Kraków - rehabilitacja po operacji

Post autor: królik »

Wydaje mi się, że bardzo dobry oraz sprawdzony ośrodek rehabilitacyjny to Rehapro. Z tego co słyszałam od znajomych w Krakowie najlepiej leczyć się właśnie u nich. Podaję linka: http://rehapro.com.pl . Stosują różnorakie zabiegi, a rehabilitanci są mocno doświadczeni i posiadają ogromne zasoby wiedzy.
ODPOWIEDZ