Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Paź88

Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Paź88 »

Hej! Witam serdecznie. Wpadam na to forum jedynie sporadycznie, tak wiecie, od czasu do czasu, jak to się mówi i w sumie znowu mam do Was dosyć poważne pytanie, tak przynajmniej uważam po chwili rozwagi na ten temat. Otóż, czy potrafilibiście lub czy potrafiłybyście wymienić, jakie rozwiązania dla firm, nierzadko dopiero wchodzące na rynek są opłacalne pod kątem rozliczenia się finansowego z działalności gospodarczej? Mi na myśli przychodzi chociażby taka opcja jak ekspres do kawy najem dostępna chociaby na Marven.
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 126
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: nerwa »

Na pewno internet dla firm się przydaje i moim zdaniem opłaca się internet premium czyli internet światłowodowy, który daje możliwość uzyskania dowolnej przepustowości. Wszystko zależy od Twoich potrzeb biznesowych. To szybkie i stabilne łącze o wysokich parametrach SLA.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Karolinka22 »

Witam,zalezy mi na tym,by znalezc odpowiedni Internet dla firmy. Chcę,by Internet był przede wszystkim szybki,a pakiet korzystny cenowo. Jakiego dostawcę internetowego warto wybrać? https://panwybierak.pl/oferty/internet- ... -danych/62 Czy Internet bez limitu danych to dobry pomysł?
Śnieżka

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Śnieżka »

Myślę, że każde, które przynosi optymalizację produkcji, przyspieszenie jej procesów i automatyzację. Takie rozwiązania oferowane przez https://corobotics.pl/produkty/podajnik ... ibracyjny/ niewątpliwie okażą się opłacalne . Dziś robotyka wkracza w wiele dziedzin naszego życia, a przemysł i produkcja są tego najlepszym przykładem.
nałka

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: nałka »

nerwa pisze: 26 maja 2021, 12:45 Na pewno internet dla firm się przydaje i moim zdaniem opłaca się internet premium czyli internet światłowodowy, który daje możliwość uzyskania dowolnej przepustowości. Wszystko zależy od Twoich potrzeb biznesowych.
Tak, zdecydowanie. W firmie internet powinien być szybki i niezawodny. W Krakowie można taki znaleźć u https://fiberlink.pl/ - prędkość do 900mb/s więc po prostu błyskawica
waażka

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: waażka »

Bardzo dużo zależy jaka firma :) Jeśli mówimy o jakiejś takiej firmie zajmującej się przemysłem, to przede wszystkim automatyzacja i dobrej jakości na przykład przenośniki. Tutaj na przykład jest świetny producent przenośników kubełkowych -http://www.porkon.pl/przenosniki-kubelkowe.html, ale nie tylko, bo inne też są ;)
BartękKow

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: BartękKow »

Masz racje automatyka przemysłowa to podstawa. Bez niej każda firm naraża się na straty. To właśnie dzięki robotyce możesz to ograniczyć i zoptymalizować. Takie to moje dywagacje bo wiem ile moze kosztować taka inwestycja. Dlatego nie każdą firmę moze stać na inwestycje w roboty. Co sprawia że się nie rozwijasz i dalej niema funduszy na rozwój
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: anitka12 »

Zdecydowanie opłacalnymi rozwiązaniami jest inwestycja w wysokiej klasy profesjonalne wyposażenie i urządzenia. Oczywiście już takie konkretne wybory w dużej mierze zależą od charakteru firmy, tego czym się zajmuje. Nie wiem czy korzystacie na przykład z druku 3D w swoich firmach. Jest to technologia coraz częściej wykorzystywana i to w różnego rodzaju branżach i gałęziach przemysłu. W mojej firmie również drukarka 3D do użytku przemysłowego zdecydowanie by wiele kwestii ułatwiła. Jak już kupować to taką wielkoformatową drukarkę.
jaruś

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: jaruś »

Moim zdaniem zawsze warto inwestować w rozwiązania, które dają nam korzyści. Obecnie największym w moim przekonaniu powodzeniem cieszą się nowoczesne technologie. Mnie zainteresował konkretnie Ghost kitchen Hellobot . Taki vicebot to naprawdę solidne wsparcie w pracy wirtualnych restauracji.
Kuroś

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Kuroś »

W sumie wiele jeszcze zależy w jakiej branży działamy i moim zdaniem zdecydowanie warto jest postawić na automatyzację procesów oraz dobre maszyny przemysłowe. Właśnie dlatego ja bardzo chętnie zamawiam zawsze maszyny od https://www.zemat.com/pl i za każdym razem jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Karolinka22 »

Robotyzacja produkcji - jak zacząć?
Wszyscy wiedzą, że coraz więcej Przedsiębiorstw wdraża rozwiązania związane z Industry 4.0. Technologie te poprawiają efektywność, wzmacniają konkurencyjność i zapewniają wysoką jakość wynikającą z precyzji i 100% powtarzalności jaką dostarczają roboty. Robotyzacja produkcji jest coraz powszechniejsza w wielu branżach. Często jednak słyszymy pytania od czego zacząć wdrażanie robotów i jak powinna wyglądać robotyzacja produkcji. Proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań by robotyzacja procesów stała się łatwa. Po pierwsze zobacz nasze e-booki przygotowane na podstawie wielu doświadczeń z licznych wdrożeń w różnych gałęziach przemysłu. Po drugie zachęcamy do kontaktu i zobaczenia robotów w działaniu, dodatkowo opowiemy o chwytakach, czujnikach, transporterach, stołach wibracyjnych, systemach wizyjnych i innych elementów, które powodują, że możliwa jest robotyzacja każdego rodzaju produkcji. Korzystając z naszych doświadczeń, sprawisz, że robotyzacja produkcji będzie efektywna, szybka i łatwa. Robotyzacja to wybór odpowiedniego robota przemysłowego, cobota i stołu wibracyjnego.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://corobotics.pl/robotyzacja-i-aut ... ak-zaczac/ Pozdrawiam.
aglinią

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://perry.com.pl/category/tabletkar ... -tabletek/
Zdziś

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Zdziś »

Praca zespołowa, której celem jest zakończenie projektu, wytworzenie oprogramowania lub przygotowanie jakiegokolwiek produktu gotowego dla klienta to wbrew pozorom ogromne wyzwanie, które utrudnia nowy trend pracy z domu i rozproszenia pracowników po praktycznie całym świecie. Z pomocą oprogramowania o nazwie Microsoft Teams jest w stanie efektywnie pracować nad swoimi zadaniami. Zatem dla kogo jest jest to oprogramowanie? https://leadership-center.pl/blog/microsoft-teams/
Karzełek

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Karzełek »

Tak naprawdę jest wiele ciekawych rozwiązań i ja jestem zdania, że bardzo fajnym jest na pewno rejestr czasu pracy naszych pracowników. Nawet całkiem niedawno miałem okazję zapoznać się z artykułem https://www.on-the-top.net/pl/pieniadze ... u-rcp.html gdzie właśnie wyjaśniono zalety tego systemu.
Kołek34

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: Kołek34 »

Na pewno ta oferta https://goidea.pl/filemaker.php jest opłacalna bo pozwala tworzyć unikalną firmową bazę danych z odpowiednimi uprawnieniami dla pracowników. Ważne że dostęp do takiej bazy pracownik ma z każdego urządzenia niezależnie od systemu operacyjnego. Wszystko jest aktualizowane w czasie rzeczywistym więc przyspiesza procesy decyzyjne i ułatwia pracę.
kaśka

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: kaśka »

Jak chcecie wprowadzać innowacje to trzeba zacząć od dobrego internetu bo dziś wiele rzeczy można zrobić online. Nawet wystawianie faktur odbywa się w ten sposób więc światłowód dla firm to bardzo ważny aspekt. Wiadomo że firmy potrzebują szybkiego i niezawodnego połączenia z internetem o wysokich parametrach SLA.
MarzenaŚ

Re: Jakie rozwiązania dla firm są opłacalne?

Post autor: MarzenaŚ »

Jakie rozwiązania są opłacalne dla firm? - na przykład automatyzacja produkcji. Jak to zrobić by nie ponosić zbędnych kosztów? Zapraszam najpierw do zapoznania się z informacjami zawartymi na tym blogu - https://fitech.pl/blog/jak-wyglada-auto ... -po-kroku/ .To jest blog, który prowadzą ludzie z firmy Fitech - firmy, która zajmuje się wdrażaniem tych procesów w firmach produkcyjnych. Tam znajdziecie właściwe doradztwo.
ODPOWIEDZ