Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Awatar użytkownika
fryderyka_62
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:25

Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Post autor: fryderyka_62 »

Witajcie. Poszukuję zaufanego fizjoterapeuty dla mamy, która jest świeżo po operacji kręgosłupa. Możecie polecić mi jakąś sprawdzoną poradnię w Krakowie?
Awatar użytkownika
danislawa1980
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 12:53

Re: Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Post autor: danislawa1980 »

Ja na rehabilitację po operacji chodziłam do http://www.jedynezdrowie.pl/. Mają tam przesympatycznych troskliwych lekarzy. Oferują też usługi kręgarza czy leczenie z wykorzystaniem medycyny naturalnej :)
Oluśka51

Re: Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Post autor: Oluśka51 »

Jak zdążyłam zauważyć a byłam w kilku gabinetach fizjoterapeutycznych wprowadzają w nich dość duże zmiany. Chodzi generalnie o polepszenie i usprawnieni obsługi pacjentów. W różnych gabinetach różnie sobie z tym radzą .W naszym zainstalowano specjalny program do obsługi pacjentów , który przechowuje dokumentację medyczną oraz pamięta i przypomina o wizytach. Mamy więc taki gabinet online .Chodzi generalnie o to byśmy nie czekali tyle pod gabinetami lekarskimi... i przynosi to skutek.
wróżka

Re: Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Post autor: wróżka »

Chciałabym wam pomóc, ale chyba mi się to nie uda. Co prawda sprawdzam, jaka fizjoterapia jest potrzebna mojemu tacie, ale na razie też rozważam, czy nie warto studiować tego kierunku. To w dużej mierze bardzo wygodne, ale i trudne studia. W razie czego, jednak mogę założyć własny gabinet.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 293
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Post autor: lady30 »

Ja jestem po fizjoterapii i studia naprawdę fajne. jak najbardziej po można założyć własny gabinet, co do tego jak go otworzyć to zobacz tu na poradnik fizjoterapeuty, z tymi informacjami będzie Ci na pewno łatwiej zrealizować marzenie o własnej praktyce i gabinecie.
Satin

Re: Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Post autor: Satin »

Zdecydowanie polecam gabinet OpenMedical. Ja wprawdzie mam problem z nadgarstkiem, a fachowo nazywa się to zespół cieśni nadgarstka https://openmedical.pl/zespol-ciesni-na ... bilitacja/ ale trafiłam do nich właśnie z polecenia koleżanki, która "staje na własnych nogach" po wypadku samochodowym - pod okiem specjalistów z OpenMedical
Juneśka

Re: Jaki fizjoterapeuta w Krakowie?

Post autor: Juneśka »

przede wszystkim szukając profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrych specjalistów którzy będą w stanie profesjonalnie pomóc Wam wrócić do odpowiedniej formy po kontuzjach, czy problemach bólowych przy kręgosłupie to w Krakowie jak najbardziej mogę polecić Wam również skorzystanie z pomocy i wskazówek od https://reha-kfz.pl/uslugi/stabilizacja ... -obwodowa/. Świetna organizacja, duże doświadczenie i naprawdę dobrze zorganizowane leczenie. Pozdrawiam i udanego powrotu do zdrowia życzę!
ODPOWIEDZ