jaka najlepsza klimatyzacja ?

aglinią

jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: aglinią »

Pod tym linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat https://klimatyzacje-24.pl/certyfikaty/
uśka

Re: jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: uśka »

Jeśli mowa o klimatyzacji to warto zapoznać się z ofertą tu https://clima.com.pl/ Firma oferyje klimatyzatory Toshiba do mieszkań, domów, biur, szpitali, sklepów itp. Dodatkowo zajmą się montażem, zapewnią serwis, naprawy. Kalizatory są energooszczędne, a system filtracji pozwala uzyskać powietrze wolne od drobnoustrojów, alergenów, pyłów, zapachów i dymu.
lińka2

Re: jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: lińka2 »

Moim zdaniem, na potrzeby domowe, najlepiej się sprawdzi klimatyzator ścienny. Polecam przejrzeć produkty oferowane przez https://www.klimainstal.pl/produkty-kat ... y-scienne/ - u mnie zamontowany jest sprzęt marki Mitsubishi i bardzo dobrze się sprawdza, mogę go śmiało polecać! Zakupiłam go po bardzo przystępnej cenie:)
Łukasz

Re: jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: Łukasz »

W przypadku budynku mojej firmy korzystam wyłącznie ze sprawdzonych usług firmy www.higienika.pl . Za pomocą nowoczesnego sprzętu oraz skutecznych metod wykonują usługi czyszczenia klimatyzacji oraz wentylatorów. Dodatkowo możecie skorzystać z ich usług serwisowania oraz napraw.
Robertuś77

Re: jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: Robertuś77 »

Skoro nie wiesz, która klimatyzacja będzie najlepsza to może warto zwrócić się o pomoc do firmy, która zajmuje się tym od lat? Np. na stronie https://www.kupklimatyzator.pl/ znajdziesz firmę, która oferuje kompleksową obsługę na którą składa się dobór sprzętu, montaż, uruchomienie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Małgorzata

Re: jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: Małgorzata »

Moim zdaniem najlepiej byłoby abyś zrobił tak jak ja, czyli skontaktował się nie z firmą która tylko montuje klimatyzacje, ale również je serwisuje. Będą doskonale wiedzieć czy ten klimatyzator który wybrałeś częściej ląduje na serwisie czy nie. Ja skorzystałam z usług firmy Ventix Serwis, która właśnie świadczy kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji (tutaj link do szczegółów: https://www.ventixserwis.pl/serwis-klimatyzacja/). Dobrze mi doradzili, wybrałam klimatyzację Daikin i już 5 rok cieszę się z jej użytkowania i bez konieczności wzywania fachowców.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: ragatara »

W domu posiadam klimatyzator https://www.clatronic.pl/klimatyzatory/ i sprawdza się on naprawdę super, nie spodziewałam się, że jego moc będzie tak solidna. Dzięki temu kolimatorowi mam w domu chłodniej i wreszcie w nim wypoczywam, a nie duszę się w duchocie.
Płotka

Re: jaka najlepsza klimatyzacja ?

Post autor: Płotka »

Sama mam klimatyzacje u siebie w domu i ostatnio zainteresowałam się czynnikiem chłodzącym, jakie jest wykorzystywany w tych urządzeniach. Okazuje się, że najlepszym wyborem będzie woda lodowa. Układy wykorzystujące wodę lodową są mniej ryzykowne dla środowiska niż układy oparte na freonach. Wiedzieliście o tym?
ODPOWIEDZ