Jak skutecznie rzucić palenie?

Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Jak skutecznie rzucić palenie?

Post autor: mallina »

Nadszedł w moim życiu ten moment, że postanowiłam raz na zawsze uporać się z nałogiem. Czy ktoś z Was ma to już za sobą? Jak skutecznie rzucić palenie? Warto kupić jakies tabletki czy inne leki lub suplementy?
Duśka

Re: Jak skutecznie rzucić palenie?

Post autor: Duśka »

Gratuluję dobrej decyzji! Początki bez papierosów mogą okazać się trudne, więc przydadzą ci się tabletki na rzucenie palenia. W moim wypadku jedno opakowanie Recigar wystarczyło. Nie palę już drugi miesiąc i mam nadzieję, że tak już zostało. Zainstaluj sobie ich apkę. Przypomina o dawkach leku.
Aśka_22

Re: Jak skutecznie rzucić palenie?

Post autor: Aśka_22 »

Jakie są wasze sposoby na rzucenie palenia? Znalazłam niedawno w Internecie blog byłej palaczki, dzięki tej stronie po 8 latach palenia udało mi się rzucić ten straszny nałóg :) Czy znacie tą stronę? Więcej na stronie https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/
wróżka

Re: Jak skutecznie rzucić palenie?

Post autor: wróżka »

Duśka pisze: 12 lut 2021, 3:13 Gratuluję dobrej decyzji! Początki bez papierosów mogą okazać się trudne, więc przydadzą ci się tabletki na rzucenie palenia. W moim wypadku jedno opakowanie Recigar wystarczyło. Nie palę już drugi miesiąc i mam nadzieję, że tak już zostało. Zainstaluj sobie ich apkę. Przypomina o dawkach leku.
Dzięki za polecenie. Nie ciągnie Cie już do papierosów? Nawet jak odstawiłaś tabletki? Jedno udełko to 25 dni, tak?
łucja

Re: Jak skutecznie rzucić palenie?

Post autor: łucja »

Tak, pudełko 100 tabletek wystarcza na 25 dni kuracji, palić przestaje się znacznie wcześniej, chyba najpóźniej do 5 dnia. Nie ciągnęło mnie do papierosów ani w trakcie, ani już po kuracji recigarem. Także ja jestem bardzo zadowolona z efektów, bo nie palę już prawie pół roku.
Irkaćkac

Re: Jak skutecznie rzucić palenie?

Post autor: Irkaćkac »

Ja się po prostu przerzuciłem na epapierosy i powiem szczerze, że to jest bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, można rzucić zwykłe papierosy i bez problemu po prostu funkcjonować. Z resztą, nie ma co opowiadać, polecam się skontaktować z http://ivape.pl/, firma godna polecenia, spokojnie można kupić wszystko, co potrzebne do palenia
Tyśka

Re: Jak skutecznie rzucić palenie?

Post autor: Tyśka »

Wiecie co żadne tabletki... Po tabletkach wraca się do palenia za jakiś czas. jeśli nie zmienimy myślenia to wrócimy do palenia. Trzeba przewartościować pewne rzeczy. Mi pomógł kurs który robiłam w domowym zaciszu, jest to właśnie taki początek terapii i pracy nad sobą. Ten kurs RESET 33 https://www.reset33.pl/. Ale można też pójść do psychologa.
ODPOWIEDZ