Gdzie po ekspres do kawy?

Awatar użytkownika
Dorota1970
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2019, 0:18

Gdzie po ekspres do kawy?

Post autor: Dorota1970 »

Hej, chciałabym wreszcie kupić sobie jakiś dobry ekspres do kawy, bo nie wyobrażam sobie dnia bez filiżanki małej czarnej :) Gdzie polecacie się rozejrzeć? Znacie jakiś sprawdzony sklep z tego typu urządzeniami?
Awatar użytkownika
Hiacynta1981
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 1:40

Re: Gdzie po ekspres do kawy?

Post autor: Hiacynta1981 »

Ja mogę polecić sklep wszystkodokawy.pl. Mają kilka sklepów stacjonarnych w niektórych miastach w Polsce. Tam możesz spróbować kawy z wybranego przez Ciebie ekspresu i zdecydować, czy jest odpowiedni ;) Oferują obsługę na najwyższym poziomie i mają naprawdę dużą wiedzą na temat kawy.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Gdzie po ekspres do kawy?

Post autor: mikimaki »

a sprawdzalas moze online te kapsułki nespresso ? moim zdaniem to mega dobre rozwiazanie - mozesz sobie przygotowac kazda kawke jaka chcesz z pomoca jednego przycisku :)!
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Gdzie po ekspres do kawy?

Post autor: Bingo »

Skoro mowa o takich ekspresach - warto dobrać do nich odpowiednie kapsułki Moim zdaniem to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż ziarna bo jest mniej sprzątania a także możemy zaparzać zawsze aromatyczną kawę. No i te saeco ekspresy to jedne z lepszych na rynku. Odznaczają się wysoką jakością wykonania no i można w nich przygotowywać zawsze aromatyczną kawkę szybko i wygodnie :)
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Gdzie po ekspres do kawy?

Post autor: Chloe88 »

Najlepiej do Euro RTV AGD, ja tutaj kupiłam eksres do kawy Sage, Mam ekspres kolbowy z młynkiem żarnowym. Podoba mi się też to, że jest elektroniczny system kontroli temperatury PID z dokładnością +/- 1°C .
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Gdzie po ekspres do kawy?

Post autor: Kasia »

Warto również wiedzieć, co zrobić, kiedy taki ekspres ulegnie kiedyś awarii. Ja w takiej sytuacji polecam kontakt z firmą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-eks ... elona-gora, która, jak widać, działa między innymi na terenie Zielonej Góry. Są to prawdziwi profesjonaliści, którym naprawa Waszego sprzętu nie sprawi żadnego problemu ;)
ODPOWIEDZ