Dobry projekt wnętrza

Awatar użytkownika
Strzeżymira_90
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 8:04

Dobry projekt wnętrza

Post autor: Strzeżymira_90 »

Czym jest według was dobry projekt wnętrza? Ja sądzę, że przede wszystkim powinien w pełni odpowiadać na potrzeby domowników. Ważna jest też równowaga między formą a funkcjonalnością. Powiedzcie mi, byłybyście chętnie skorzystać z usług profesjonalnego architekta? Co o tym myślicie?
Łukasz44

Re: Dobry projekt wnętrza

Post autor: Łukasz44 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://dilala.pl/, na której znajdziecie ofertę sklepu DILALA. W ich asortymencie znajdziecie najróżniejsze akcesoria oraz dekoracje, dlatego każdy z Was moze zostać projektantem swoich wnętrz.
Awatar użytkownika
Titana
Posty: 349
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Dobry projekt wnętrza

Post autor: Titana »

Dobry projekt wnętrza to taki, który uwzględni wszystkie nasze upodobania i możliwości, by było zarówno stylowo, wygodnie, jak i praktycznie. Można samodzielnie wszystko rozplanować, albo poszukać do tego firmy, choć jest to opcja bardziej kosztowna.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 600
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dobry projekt wnętrza

Post autor: Kasia »

Jeśli natomiast chodzi o całe projekty domów, to moim zdaniem warto zajrzeć do oferty nowości w Pracowni MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Do wyboru jest tam naprawdę mnóstwo różnych projektów, mniejszych i większych, więc dla każdego się coś znajdzie ;)
Sławka

Re: Dobry projekt wnętrza

Post autor: Sławka »

Dobry projekt, to taki, dzięki któremu wnętrze jest eleganckie i funkcjonalne, oraz dopasowane do gustu i stylu życia mieszkańców. Nam projekt całego domu stworzyła pani Sandra Mayer, która prowadzi biuro - https://mayer.org.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni Widać, że jej praca, to jej pasja - słucha klienta, dba o to by wnętrze było unikatowe, wygodne i piękne. Wprowadziła kilka bardzo ciekawych rozwiązań, na które sami nigdy byśmy nie wpadli, a które w znacznym stopniu poprawiają funkcjonalność wnętrz.
ODPOWIEDZ