psycholog warszawa

błogań131

psycholog warszawa

Post autor: błogań131 »

Cześć wszystkim. Ostatnio przez dłuższy czas szukałam jakiegoś dobrego psycholog warszawa! I w końcu trafiłam na przechodnie alcor! Spisali się ze swoich zadań znakomicie. Pomogli mi. Można było z nimi porozmawiać i przede wszystkim są serio godni zaufania. Polecam każdemu i czekam na komentarze! Miłego dnia i wieczoru
nadia333

Re: psycholog warszawa

Post autor: nadia333 »

Ja korzystałam z usług poradni Harmonia w Warszawie. Chodziłam na psychoterapię przez pół roku. Okazano mi zrozumienie, szacunek a więc z czasem wręcz chętnie odwiedzałam panią psycholog. Otrząsnęłam się z depresji po utracie pracy, nabrałam pewności siebie, dzięki czemu udało mi się znaleźć nową- lepszą. Jestem szczerze wdzięczna specjalistom z placówki Harmonia Luxmed przy Rondzie ONZ i z przekonaniem polecam to miejsce. Mega życzliwe, indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów, elastyczne godziny wizyt, ceny też bardzo umiarkowane plus możliwość leczenia na NFZ.

polsat sport darmowy
Awatar użytkownika
Iwon-78
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 19:43

Re: psycholog warszawa

Post autor: Iwon-78 »

Jeśli szukacie naprawdę dobrej przychodni z e świetnymi fachowcami w dziedzinie psychologii, to polecam Wam ich: https://kielczyk.pl/ Postawili mnie na nogi, dali mi szansę, na trochę lepsze życie, dali mi narzędzia do tego żeby o siebie zawalczyć, żeby zmienić to co jestem w stanie zmienić. Bardzo ich polecam. To naprawdę genialni fachowcy. Będziecie zadowoleni.
ODPOWIEDZ