Gloria Hotel

W tym wątku dzielimy się opiniami na temat firm, ich produktów oraz usług. Wejdź i dodaj coś od siebie.
Jarosław

Gloria Hotel

Post autor: Jarosław »

Cieszę się, że są takie firmy jak ta na rynku. Rozwiązali mój problem szybko i sprawnie.
betto

Re: Gloria Hotel

Post autor: betto »

Jeśli szukacie tanie noclegi w Kościanie to warto rozważyć Hotel Extra. Oferują oni dobrze wyposażone i przytulne pokoje w bardzo atrakcyjnej cenie. Uważam, że warto poznać tę opcję, jeśli szukacie niedrogiego, a zarazem komfortowego noclegu. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie
DLACZEGOPRO

Re: Gloria Hotel

Post autor: DLACZEGOPRO »

Cześć wszystkim,

À propos hotelu. Chciałym podzielićsię refleksją, którąobserwuje od pewnego czasu, odwiedzając różne hotele. Jakość pielęgnacji bielizny hotelowej takiej jak pościel czy ręczniki jest nieraz niedoceniania, ale ma ogromne znaczenie.
Ważne, aby dbać o właściwą pielęgnację tkanin. Warto w tym celu stosować profesjonalne odplamiacze — ja sam zamawiam stąd (www.adako.eu/produkty/odplamiacz). Umożliwiają one usunięcie nawet najbardziej trudnych plam zachowując przy tym jakość materiału. Dbajcie o detale, bo to one często składają się na sukces :)
monkaa

Re: Gloria Hotel

Post autor: monkaa »

Nie znam tego miejsca, także nie mogę się wypowiedzieć.... Natomiast tutaj https://lothuswroclaw.pl/oferta/ macie namiar na super hotel, jakbyście szukali noclegu we Wrocławiu. Myślę, że ten hotel spełni wasze oczekiwania, ponieważ jest tam ładne, komfortowo i ceny mają nieywgórowane.
marcysiaa

Re: Gloria Hotel

Post autor: marcysiaa »

To ja za to znalazłam niedawno hotel Zalewski https://www.hotelzalewski.pl/ w Mrzeżynie, który zrobiła na mnie wrażenie. Przede wszystkim jestem zaskoczona tym jakie atrakcyjne mają ceny i jest tam dostępne wiele udogodnień. Także na pewno nie idzie się tam nudzić, nawet jak dopadnie nas niepogoda.
mijaa

Re: Gloria Hotel

Post autor: mijaa »

No to ja szukam hotel na warszawa wieczory panieńskie ? Nie wiem, ale znajoma mi polecała hotel Sante - ponoć jest tam klimatycznie i nowocześnie, mają też dobre jedzenie w restauracji. A dwa można tam przy okazji zrelaksować się podczas różnych zabiegów.
ODPOWIEDZ