Gdzie kupić bieliznę?

Wszystko o modzie, dobrym guście i projektantach ubrań. Inspirujemy, podpowiadamy, dzielimy się informacjami o ciekawych rabatach i promocjach!
Awatar użytkownika
Żaneta80
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2022, 1:19

Gdzie kupić bieliznę?

Post autor: Żaneta80 »

Kobietki, gdzie kupujecie bieliznę? Potrzebuję kupić sobie kilka nowych kompletów, udało mi się w ostatnim czasie nieco schudnąć, więc część mojej bielizny jest już po prostu na mnie za duża, więc koniecznie muszę kupić lepiej dobrany biustonosz. Polecicie mi jakieś sklepy z bielizną damską? Podpowiedzcie, gdzie warto kupować, gdzie mają dobre ceny?
Marok

Re: Gdzie kupić bieliznę?

Post autor: Marok »

Ja uwielbiam kupować bieliznę na Valetta.pl! Zawsze znajduję tam najnowsze trendy i świetną jakość. Obsługa klienta jest bardzo pomocna i zawsze szybko odpowiada na moje pytania. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Gdzie kupić bieliznę?

Post autor: Titana »

Kup gdzie ci odpowiada, przecież sklepów z bielizną nie brakuje, wystarczy tylko trochę poszukać i poszperać. Nie powinno być to jakoś szczególnie trudne, naprawdę.
Ķączka1

Re: Gdzie kupić bieliznę?

Post autor: Ķączka1 »

Na pewno na https://valetta.pl/collections/biustonosze-sportowe znajdziesz dobre biustonosze sportowe. Dodatkowo mają super ubrania sportowe jak leginsy czy topy więc też warto
ODPOWIEDZ