Usuwanie tatuażu

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Usuwanie tatuażu

Post autor: Celina »

Zacznę od tego, że lubię tatuaże i mam kilka, które naprawdę są dla mnie ważne i nie zamierzam ich usuwać. Jednak jeden z nich jest wielką pomyłką.. i dlatego zastanawiam się nad zabiegiem laserowego usuwania tatuażu https://www.elite.waw.pl/Usuwanie-tatua ... very-Pico/ - wiem, że w Klinice Elite mogę wykonać taki zabieg, słyszałam, że mają sprzęt najnowszej generacji. Ktoś z Was usuwał tatuaż, jak efekty?
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: womenik »

Część osób rzeczywiście usuwa swoje tatuaże, ale jak ma się przemyślany projekt to nie będzie to konieczne. Wiem, że SkyTattoo w Szczecinie świetnie je wykonuje. Można im zaufać i mieć tatuaż na całe życie. Profesjonalnie zrobiony to część naszej osoby.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: anuta439 »

Zgadzam się, ze kwestię tatuażu trzeba dobrze przemyśleć - w końcu pozostaje na naszym ciele na całe życie, więc dobrze aby to było coś czego nie będziemy żałować i nie będziemy chcieli usunąc :)
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: error »

Łatwo nie będzie. Trochę to czasu zajmuje i jest dosyć bolesne. Robiąc tatuaż też trzeba uważać, aby nie pojawił się stan zapalny po tatuażu
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: lady30 »

Stan zapalny to może się pojawić jak nie będzie się odpowiednio dbało o ten tatuaż, ranę raczej po zrobieniu. Bo to jest rana właśnie. I trzeba ją odkażać, oczyszczać, chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Octenisept jest najlepszy, polecany do pielęgnacji tatuaży. Można stosować nawet jak są otwarte rany i mocne zaczerwienienie.
ODPOWIEDZ