Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: Brunhilda-98 »

Cześć! Poszukuję tkanin bezpiecznych dla dziecka. Chciałabym kupić coś odpowiedniego na pościel dla malucha. Znacie jakieś sklepy internetowe gdzie jest duży wybór tkanin?
Awatar użytkownika
klara
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2019, 21:48

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: klara »

Ogólnie polecam Ci sprawdzić fratex.com.pl - zawsze tam kupowałam różne bezpieczne tkaniny dla dziecka. Mają atrakcyjne ceny i bardzo szybką wysyłkę.
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: Brunhilda-98 »

A wiesz czy mają możliwość wysyłki w całej Polsce?
Awatar użytkownika
klara
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2019, 21:48

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: klara »

Jak najbardziej!
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 15
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:13

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: tamara »

Też zamawiam tkaniny w sklepie fratex. Lubię ten sklep za to, że materiały są bawełniane i bezpieczne dla skóry 😊. Będą idealne na pościel dla malucha.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: lady30 »

Na https://www.mamytkaniny.pl/ spokojnie możesz zamawiać bawełenkę i szyć pościel. Mają najlepsze w sieci materiały do szycia, atestowane, wysokiej jakości i delikatne dla skóry. Można i na pościel, na ubranka też kupować, spory wybór i wzory unikatowe. Stacjonarnie nie ma szans takich kupić, swego czasu szukałam i to w różnych sklepach. Jeśli już coś było to cena sporo większa. Także bez obaw w sieci na stronie tego sklepu co podałam wszystko będzie. Mają bawełnę i bawełnę premium. Ta druga jest średnio dwa razy droższa od zwykłej ale warto zainwestować. Czuć różnicę, moje dzieci tylko pod tą premium chcą ładnie spać. Jest wyjątkowo miękka i przyjazna dla skóry. Nawet wolą do kołderki się przytulać niż do misiów ukochanych.
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: madziula »

Ja aktualnie poszukuję jakieś dobrej kołdry dla alergika. Tą którą do tej pory miałam niby była antyalergiczna ale rzeczywistość pokazała co innego. Dlatego teraz wolę kupić z jakiegoś sprawdzonego i znanego źródła. Moja siostra podesłała mi tę stronkę https://wszystkodospania.pl/s_cat,2,koldry.html gdzie mają kołdry puchowe antyalergiczne. Wyglądają na prawdę dobrze no i sklep ten cieszy się dużym uznaniem wśród kupujących
Awatar użytkownika
baklawa
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:59

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: baklawa »

Takie w pełni bezpieczne są chyba głównie tkaniny bawełniane i muślinowe, ale bez dodatków sztucznych włókien. Takie materiały najlepiej pozwalają skórze oddychać i w dodatku można je prać w wysokich temperaturach, dzięki czemu możliwe jest usunięcie niebezpiecznych bakterii i alergenów
Awatar użytkownika
mamaAli
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:23

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: mamaAli »

Zgadzam się, bawełna będzie najlepsza. Jeśli chodzi o pościel to ja zamawiam w sklepie Bello24. Mają tam różnorodny wybór, dobrej jakości materiały i bardzo urocze i słodkie zestawy. Ja po raz pierwszy zamówiłam przed porodem, teraz chce kupić coś na zmianę. Szara pościel w kratkę miś na chmurce na razie wygrywa z każdym innym wzorem. Mega słodkie! :)
Awatar użytkownika
poliglotka
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2020, 11:31

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: poliglotka »

Myślę, że najbezpieczniejsze tkaniny dla dziecka to te wykonane z naturalnych włókien. Ja kupuje tkaniny lniane, sklep internetowy zapewnia zawsze bardzo atrakcyjne ceny. Często niższe niż w innych punktach stacjonarnych :)
Aśka67

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: Aśka67 »

Dobra dla dzieci jest organiczna bawełna. Poleca się ją też wszystkim alergikom. Niestety mam problem z alergią, więc zwracam uwagę na skład ubrań. Mogę polecić kilka sklepów, w których można kupić odzież z takiej bawełny, na przykład KABAK - to jeden z moich ulubionych ;)

sok z młodego jęczmienia
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: anuta439 »

Aśka67 pisze: ↑24 kwie 2021, 15:15 Dobra dla dzieci jest organiczna bawełna. Poleca się ją też wszystkim alergikom. Niestety mam problem z alergią, więc zwracam uwagę na skład ubrań. Mogę polecić kilka sklepów, w których można kupić odzież z takiej bawełny, na przykład KABAK - to jeden z moich ulubionych ;)
Pełna zgoda! Dla mnie też optymalna jest bawełna organiczna, a juz szcególnie dla dziecka
Artykuły dla dzieci

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: Artykuły dla dzieci »

Jeżeli potrzebujecie kupić artykuły dla dzieci i niemowląt wykonane z dobrej jakości materiałów polecam odwiedzić sklep Royalchild.pl. Mają takie artykuły jak: kokon niemowlęcy, śpiworek zimowy do wózka, śpiworek do nosidełka, śpiworek do spania, mufka do wózka, rękawice do wózka, suchy basen z piłkami, fotelik dla dziecka, sofa dla dziecka oraz wiele innych.
kośm

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: kośm »

Ja takie tkaniny kupuję w sklepie internetowym Miku Miki https://mikumiki.pl/velvet . Kupuję tam różne materiały, z których szyję Przytulanki lub ubranka dla nich, dla dzieci, a także kocyki dziecięce, takie w ramach prezentu. W ich ofercie znajdziecie bezpieczne dzieciom tkaniny polarowe, pikowane, itp. Są one bardzo dobrej jakości, dostępne w atrakcyjnych cenach. Sklep serdecznie polecam, warto się tam zaopatrzyć.
eżm

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: eżm »

Bawełna jest spoko, a ogólnie materiały są różne teraz. Jeżeli szukacie ubranek dla waszych dzieciaczków, to koniecznie obejrzyjcie ofertę sklepu internetowego Mamma Mia https://mammamiasklep.pl/pl/c/LAP-OKAZJE/77 Ja tam kupuje ubrania swoim maluchom, ale też i sobie, bo mają tam super wygodne ciuchy z dobrym składem. Są w atrakcyjnych cenach, wcale nie trzeba wydawać fortuny, dodatkowo wzory mają super, polecam.
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: honorata »

Ja zwracam właśnie szczególną uwagę na to z jakiego materiału wykonane są ubranka dla mojego dziecka. Wiele sklepów w ten sposób odrzuciłam i zamawiam tylko w tych wybranych którym ufam. Jedynym z nich jest https://www.szipszop.pl gdzie są starannie wykonane rzeczy i z najwyższej jakości tkanin.
władek

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: władek »

Moim zdaniem świetne i bardzo bezpieczne tkaniny Znajdziecie na stronie internetowej pod tym linkiem: https://tkaniny24.pl/Tkaniny-c25 . Ten sklep internetowy posiada świetnie skrojone muszelkę, ponieważ posiada tkaniny oraz dzianiny z praktycznie każdego możliwego materiału. Na pewno znajdziecie tamto, czego szukaliście wcześniej i nie mogliście znaleźć kropkę.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Tkaniny bezpieczne dla dziecka

Post autor: Lena »

Dla dziecka idealnie sprawdzą się według mnie tkaniny bawełniane. Sami z mężem staramy się takie wybierać, ponieważ są one zarówno wysokiej jakości oraz są niezwykle przyjemne w dotyku, przez co dzieci je uwielbiają. Plusem jest również to, że materiał jest w pełni bezpieczny i pozbawiony jakichkolwiek szkodliwych substancji.
ODPOWIEDZ