Szampon w kostce

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
MarSullivan62
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 8:52

Szampon w kostce

Post autor: MarSullivan62 »

Cześć dziewczyny! Używacie może szamponów w kostkach? Czy są one wydajne? Dobrze, dokładnie myją? Czy dobrze się pienią? Od niedawna staram się żyć bardziej ekologicznie, dlatego też przerzucam się ze zwykłych drogeryjnych kosmetyków na ekologiczne właśnie. Może coś możecie mi polecić? Jakieś sprawdzone kosmetyki?

Marta,
wentylacja poznań
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:31

Re: Szampon w kostce

Post autor: pukla123 »

aglini pisze: ↑26 kwie 2020, 17:32 Zobacz więcej na ten temat wchodząc w tego linka: https://biobotanic-pro.pl/kategoria-pro ... rganiczne/
ja także w tej kwestii mogę coś podpowiedzieć bo znam dobrą markę , fajne są Biokosmetyki te z beBIO Active Cosmetiqs bo mają w składzie same naturalne składniki, bez parabenów i konserwantów. Jak odkąd je stosuję nie mogę narzekać na stan skóry i włosów, nie są drogie, zatem warto je wypróbowac
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Szampon w kostce

Post autor: paticzak »

To bardzo wygodne rozwiązanie! I mój szampon jest baaardzo wydajny.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Szampon w kostce

Post autor: jaskolka »

Szczerze mówiąc, to ja nie jestem przekonana do tych szamponów w kostce. Jednak jestem zwolenniczką tych tradycyjnych - warto jednak przed zakupem i wyborem konkretnego produktów, sprawdzić skład. Poczytajcie opinie np na temat szamponu Bombar z Inoara. To zdecydowanie mój ulubieniec jeśli chodzi o oczyszenie włosów i nadanie im blasku. Co ważne, jest to szampon który nie kołtuni włosów, a dzięki olejowi kokosowemu w składzie - łatwo się je rozczesuje.
Awatar użytkownika
Tanii999
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2020, 22:45

Re: Szampon w kostce

Post autor: Tanii999 »

Ja mam i mi sie podoba. Jest wydajny i dobrze sie pieni, idealny na wyjazdy.
Awatar użytkownika
limonka
Posty: 75
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:46

Re: Szampon w kostce

Post autor: limonka »

słyszałam o czyms takim ale nigdy nie uzywalam. uzywam zwyklego szamponu z bielendy i to wystarcza :D poza tym z tej firmy uzywam tez kremu do rąk, do twarzy i maseczek np z serii vehan muesli
buźka

Re: Szampon w kostce

Post autor: buźka »

Ja mam swoj ulubiony szampon, ktorego na codzien uzywam. ogolnie gorszy problem mialam ze znalezieniem kosmetykow takich odpowiednich dla mnie, do pielegnacji twarzy. Moja skora wymaga dosc solidnego nawilzenia, teraz stosuje eco sorbet z bielendy i jest super
danaś

Re: Szampon w kostce

Post autor: danaś »

Macie tutaj opisany ten temat - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/s ... zywac.html Kwestia odpowiednich produktów i powinno być tylko coraz lepiej. Jeśli nie postawicie na jakościowe rozwiązania, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. I tego się trzymajcie.
Kaśśkaa

Re: Szampon w kostce

Post autor: Kaśśkaa »

Skład ma dobry, ale forma? Nie wydaje mi się, żeby szampon w kostce był wygodny w użyciu. Nawet nie bardzo wyobrażam sobie w jaki sposób myć nim włosy. Polecam ci szampon organiczny od Natureli https://naturelia.pl/naturalne-szampony ... 40795.html. Jest w wygodnym opakowaniu, dobrze się pieni i ładnie pachnie. Najważniejsze, że jest skuteczny.
ODPOWIEDZ