prezerwatywy

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Guciuś33

prezerwatywy

Post autor: Guciuś33 »

Witam, piszę bo może jest na forum ktoś kto zna się na prezerwatywach i potrafi coś doradzić w takim temacie? Zastanawiam się czy warto kupić prezerwatywy ze sklepu https://loris.pl/2790-my-size-prezerwat ... sztuk.html Doradzicie mi coś w tej kwestii?
lenka

Re: prezerwatywy

Post autor: lenka »

U mnie prezerwatywy totalnie odpadaja... nie lubie tej formy zabezpieczenia, moj facet tez nie, dlatego zdecydowalam sie na tabletki antykoncepcyjne :) obecnie biore Vines, troche sie obawialam skutkow ubocznych, ale okazuje sie ze są bardzo dobrze dobrane wiec nic sie nie dzieje
Małgosia 222

Re: prezerwatywy

Post autor: Małgosia 222 »

Nie, prezerwatywy to nie za bardzo, mieliśmy raz wpadkę i wolę sie zabezpieczać doustna antykoncepcją, przede wszystkim wiem, że mam w pełni zabezpieczenie, dodatkowo okres mam krótszy i bezbolesny. Dodatkowo jak wyjeżdżam na wakacje to mogę sobie przesunąć okres ,warto sobie przeczytać https://antykoncepcjanamiare.pl/miesiac ... c-okres-2/ To bardzo wygodne.
Ewelinką

Re: prezerwatywy

Post autor: Ewelinką »

Małgosia 222 pisze: ↑11 paź 2021, 21:16 Nie, prezerwatywy to nie za bardzo, mieliśmy raz wpadkę i wolę sie zabezpieczać doustna antykoncepcją, przede wszystkim wiem, że mam w pełni zabezpieczenie, dodatkowo okres mam krótszy i bezbolesny. Dodatkowo jak wyjeżdżam na wakacje to mogę sobie przesunąć okres ,warto sobie przeczytać https://antykoncepcjanamiare.pl/miesiac ... c-okres-2/ To bardzo wygodne.
A miałaś bąz masz jakieś skutki uboczne po stosowaniu antykoncepcji? Bo kobiety róznie mówią..
Luśla

Re: prezerwatywy

Post autor: Luśla »

Na początku jak zaczęłam stosować przez pierwsze dwa miesiące, miałam plamienie. Potem wszystko się unormowało i szczerze lepiej się teraz czuję. Nie mam dokuczliwego pms i moje miesiączki nie są już tak koszmarnie długie. Poza tym zszedł mi trądzik, więc jak dla mnie same plusy.
Małgosia 222

Re: prezerwatywy

Post autor: Małgosia 222 »

Luśla pisze: ↑13 paź 2021, 19:09 Na początku jak zaczęłam stosować przez pierwsze dwa miesiące, miałam plamienie. Potem wszystko się unormowało i szczerze lepiej się teraz czuję. Nie mam dokuczliwego pms i moje miesiączki nie są już tak koszmarnie długie. Poza tym zszedł mi trądzik, więc jak dla mnie same plusy.
Dokładnie miałam podobnie.

kabel usb łączący dwa komputery
Luśla

Re: prezerwatywy

Post autor: Luśla »

Małgosia 222 pisze: ↑13 paź 2021, 19:11
Luśla pisze: ↑13 paź 2021, 19:09 Na początku jak zaczęłam stosować przez pierwsze dwa miesiące, miałam plamienie. Potem wszystko się unormowało i szczerze lepiej się teraz czuję. Nie mam dokuczliwego pms i moje miesiączki nie są już tak koszmarnie długie. Poza tym zszedł mi trądzik, więc jak dla mnie same plusy.
Dokładnie miałam podobnie.
A jaka antykoncepcję stosujesz?
Małgosia 222

Re: prezerwatywy

Post autor: Małgosia 222 »

Luśla pisze: ↑15 paź 2021, 19:17
Małgosia 222 pisze: ↑13 paź 2021, 19:11
Luśla pisze: ↑13 paź 2021, 19:09 Na początku jak zaczęłam stosować przez pierwsze dwa miesiące, miałam plamienie. Potem wszystko się unormowało i szczerze lepiej się teraz czuję. Nie mam dokuczliwego pms i moje miesiączki nie są już tak koszmarnie długie. Poza tym zszedł mi trądzik, więc jak dla mnie same plusy.
Dokładnie miałam podobnie.
A jaka antykoncepcję stosujesz?
Biorę belarę
ODPOWIEDZ