Osis Cavoe - co sądzicie?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
milenka

Osis Cavoe - co sądzicie?

Post autor: milenka »

Hej! Dziewczyny pilnie poszukujemy wózka dla naszego dziecka. Mieszkamy w mieście i to tutaj głównie będziemy spacerować. Jaki wózek będzie najlepszy do miasta? Musi być lekki i zmieścić się do małego auta. Nie chcemy zmieniać samochodu, więc wózek powinien składać się do małych rozmiarów. Słyszałam, że wózek Osis Cavoe nadaje się do miasta. Któraś z was ma może ten model i może cos powiedzieć na jego temat?
iwonaM

Re: Osis Cavoe - co sądzicie?

Post autor: iwonaM »

Twoje oczekiwania w 100% spełni wózek Osis marki cavoe. Koniecznie zapoznaj się z ofertą tej marki. My mamy ten model wózka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest lekki, po złożeniu mieści się do małego bagażnika i bez problemu prowadzi się go nawet po dziurawych chodnikach.
nicola

Re: Osis Cavoe - co sądzicie?

Post autor: nicola »

Oj tak. Wózek Osis od Cavoe to prawdziwe złoto :) Ja pojechałam do sklepu z wózkami po zupełnie inny wózek a wyszłam z Osis :) To jak się go prowadzi, jego lekkość, design, możliwość regulacji rączki, duży kosz... no to wszystko to jest coś fantastycznego. Decyzję u zakupie u nas przesądził fakt, że wózek można składac jedną ręką i mieści się do małego bagażnika.
AlicjaZKrainy

Re: Osis Cavoe - co sądzicie?

Post autor: AlicjaZKrainy »

milenka pisze: ↑14 paź 2021, 15:40 Hej! Dziewczyny pilnie poszukujemy wózka dla naszego dziecka. Mieszkamy w mieście i to tutaj głównie będziemy spacerować. Jaki wózek będzie najlepszy do miasta? Musi być lekki i zmieścić się do małego auta. Nie chcemy zmieniać samochodu, więc wózek powinien składać się do małych rozmiarów. Słyszałam, że wózek Osis Cavoe nadaje się do miasta. Któraś z was ma może ten model i może cos powiedzieć na jego temat?
Dziewczyny mają rację. Osis to genialny wózek i naprawdę warto go kupić :) Testowałam go niedawno w sklepie i wiem, że po niego wrócę w najbliższym czasie:)
milenka

Re: Osis Cavoe - co sądzicie?

Post autor: milenka »

nicola pisze: ↑15 paź 2021, 21:37 Oj tak. Wózek Osis od Cavoe to prawdziwe złoto :) Ja pojechałam do sklepu z wózkami po zupełnie inny wózek a wyszłam z Osis :) To jak się go prowadzi, jego lekkość, design, możliwość regulacji rączki, duży kosz... no to wszystko to jest coś fantastycznego. Decyzję u zakupie u nas przesądził fakt, że wózek można składac jedną ręką i mieści się do małego bagażnika.
Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi. Pomogłyście mi rozwiać wątpliwości. Po weekendzie lecę do sklepu go przetestować :)
marka

Re: Osis Cavoe - co sądzicie?

Post autor: marka »

milenka pisze: ↑14 paź 2021, 15:40 Hej! Dziewczyny pilnie poszukujemy wózka dla naszego dziecka. Mieszkamy w mieście i to tutaj głównie będziemy spacerować. Jaki wózek będzie najlepszy do miasta? Musi być lekki i zmieścić się do małego auta. Nie chcemy zmieniać samochodu, więc wózek powinien składać się do małych rozmiarów.
A czy widziałaś już x-landera? Może powinnaś ten wózek sobie zamówić do domu i dokładnie obejrzeć? To nic nie kosztuje a nie ma potrzeby żeby ciężarna chodziła teraz w czasie pandemii po sklepach i narażała zdrowie swoje i dziecka
ODPOWIEDZ