Organizowanie urodzin dziecka

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Ahoj
Posty: 100
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:10

Organizowanie urodzin dziecka

Post autor: Ahoj »

W jaki sposób organizowaliście urodziny dla swoich dzieci ? Co zazwyczaj wybieracie i gdzie organizujecie imprezkę? Wstępnie szukałam pomysłow na https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , bo wiem że uda mi się tam znaleźć kilka różnych propozycji, ale co według was jest najciekawsze?
Awatar użytkownika
AnielaBarteczka58
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2019, 9:59

Re: Organizowanie urodzin dziecka

Post autor: AnielaBarteczka58 »

Najlepsze są urodziny z atrakcjami bo dzieciaki szybko się nudzą wiec trzeba im dostarczyć fajnych wrażeń. Mój brat jakiś czas temu organizował urodziny w tym miejscu swiatlabiryntow.pl i powiem wam, że dzieciaki świetnie się bawiły i z wrażenia po powrocie do domu nie mogły zasnąć :).
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Organizowanie urodzin dziecka

Post autor: Kasia »

A czy ktoś z Was organizuje właśnie może pierwsze urodziny dla swojego malucha? Jeśli tak, to gdzie zaopatrujecie się w jakieś fajne, ładne balony na roczek? Ja widziałam całkiem spory wybór takich balonów w sklepie internetowym Happenings.pl. Tak więc jeśli jeszcze nie zrobiliście takich zakupów, to polecam się rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Organizowanie urodzin dziecka

Post autor: Kamilla36 »

Na pewno poza samą organizacją urodzin dziecka, warto zastanowić się nad tym co mu z tej okazji sprezentować. Niedługo potrzebny będzie mi gryzak dla dziecka przy okazji szukania go natknęłam się na super sklep internetowy - malama. Polecam Ci tutaj zajrzeć, aby poszukać odpowiedniego prezentu dla Twojego dziecka. Wybór jest szeroki, a ceny bardzo rozsądne, więc na pewno coś ciekawego wpadnie Ci w oko, na co się zdecydujesz. Produkty dostępne tutaj są dobre jakościowo, więc o to też się martwic snie musisz.
gruszka1992

Re: Organizowanie urodzin dziecka

Post autor: gruszka1992 »

W tym roku urodziny dziecka wyprawiliśmy skromne, bo większość dzieci się rozchorowała akurat, a inny termin nam nie pasował. Ale na przyszły rok już planujemy całkiem spore zakupy balonów https://www.lilkaparty.pl/balony/wg-okazji/urodzinowe/ i zrobimy super dekorację. Oczywiście najważniejszy i największy balon będzie dla solenizanta, żeby wiedział, że urodziny są wyjątkowym dniem dla niego. Ale że inne dzieci też lubią bawić się balonami, więc kupujemy większą ilość. A impreza już niebawem, bo w styczniu.
bonzo

Re: Organizowanie urodzin dziecka

Post autor: bonzo »

Zorganizowanie ciekawych i intrygujących urodzin dla najmłodszych to ciekawe wyzwanie. Moim zdaniem warto zajrzeć w takiej kwestii tutaj https://airjump.pl/park-trampolin-plock/ - urodziny dla dziecka Płock. Jeśli chcielibyście zorganizować urodziny waszym pociechom w parku trampolin, to moim zdaniem to idealne miejsce na tego typu bezpieczną i ciekawą zabawę.
ODPOWIEDZ