opony kurierem - prośba o pomoc

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

opony kurierem - prośba o pomoc

Post autor: pikiriki »

Tak jak w tytule – jak zapakować opony kurierem?
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: opony kurierem - prośba o pomoc

Post autor: lemina »

Jak już jesteśmy w temacie opon, to wiedzieliście że obecnie jest już dostępna na rynku usługa mobilnej wulkanizacji?! Uszkodziłam oponę i myślałam, ze będzie trzeba mnie holować do najbliższego wulkanizatora. Zaczęłam przeglądać internet i natrafiłam na wulkanizację chorzów . Skorzystałam, panowie szybki uporali się z problemem a ja mogłam ruszać w dalszą podróż nie tracąc więcej czasu.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: opony kurierem - prośba o pomoc

Post autor: mała mi »

pikiriki pisze: ↑20 cze 2019, 21:09 Tak jak w tytule – jak zapakować opony kurierem?
Witaj, pakowanie takich opon nie jest trudne. Mój mąż robi to codziennie. To zależy z jakim kurierem współpracujesz i czy wysyłasz opony na terenie Polski, czy za granicę. Chyba najłatwiej zakapować opony folią stretch. Trzeba pamiętać, żeby była równo owinięta i nie zakrywała danych adresowych. Standardowe opony do osobówek pakuje się po dwie sztuki. Większe muszą być już na palecie. Mąż prowadzi sklep przy warsztacie i część opon sprzedaje również poprzez platformę https://platformaopon.pl/. Polecam, bo to nasz nowy rynek zbytu. Odkąd sprzedajemy przez internet zwiększyła się nam liczba klientów.
ODPOWIEDZ