odzież

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Lechislaw7749
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 19:52

odzież

Post autor: Lechislaw7749 »

Cześć, szukam jakiejś modnej sukienki na domówkę. Co byście polecili tak żeby to było naprawdę modne a tandetne? Mi w oko wpadły np. takie fasony: sukienki moda.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: odzież

Post autor: supcio »

No tak, w sumie domówki dziś są w dużej modzie. Może sprawdzisz więc takie ubrania bardziej ekskluzywne, markowe? Z tego co wiem, to misbhv ma całkiem ciekawe propozycje, może sprawdzisz w wolnym czasie? Oczywiście masz tu dużą dowolność. Dlatego właśnie ci to miejsce w sieci sugeruję.
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: odzież

Post autor: Aurelia33 »

Jeśli chodzi o odzież to ja jestem wielką fanką sukienek - https://greenpoint.pl/21-sukienki Uwielbiam nosić sukienki, bo czuję się w nich najbardziej swobodnie i przede wszystkim kobieco. Teraz muszę poszukać trochę cieplejszych modeli, bo jesień zbliża się bardzo szybko i trzeba zacząć ubierać się nieco cieplej.
:)
Awatar użytkownika
Krystian92312
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 9:18

Re: odzież

Post autor: Krystian92312 »

Jeśli chodzi o odzież to wiadomo, że lepiej kupować ją z internetu. Modne i eleganckie tuniki na każdą porę roku można kupić w internecie za niewielkie pieniądze, więc nie ma sensu chodzić po sklepach stacjonarnych.
azorka

Re: odzież

Post autor: azorka »

Nie tylko sama odzież ale wszystko co markowe zwykle ma lepszą jakość :) ja zdecydowałam się wejść na ewa chodakowska sklep i zdecydowałam się na zakup stroju kąpielowego! super :) czuje sięż w nim jak w drugiej skórze
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: odzież

Post autor: Titana »

Wybór odzieży to kwestia indywidualna, ale nawet w domu można czuć się dobrze, swobodnie i jednocześnie kobieco. Zobacz tutaj, jak dobrać strój do chodzenia po domu, bo jak się okazuje stare dresy to już przeżytek i naprawdę można zainwestować w coś więcej.
martaś

Re: odzież

Post autor: martaś »

Ostatnio na domowce byłam w sukience, wcale nie takiej wyszukanej ani tętniącej sexapilem. Luźny krój, w pasie marszczona gumką, długi rękaw, przed kolana, z kołnierzykiem, zapina na całej długości na guziki, w zielono-czarną kratkę. Do tego czarne buty za kostkę na obcasie. Bawiłam się świetnie. Nie krępowała moich ruchów i nie bałam się ze coś nieoczekiwanie wyskoczy zza materiału.
Syśka

Re: odzież

Post autor: Syśka »

Znam i polecam świetny sklep z odzieżą damską gdzie znajdziecie modne bluzy dresowe damskie oraz mnóstwo innych ubrań. Sukienki, spódniczki, spodnie czy okrycia wierzchnie. Wszystko nowe piękne i w atrakcyjnych cenach. Polecam zajrzeć na stronę i zapoznać się z ich ofertami.

sanki drewniane yaro
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: odzież

Post autor: mila87 »

To co jest ważne przy wytwarzaniu odzieży czy dodatków wszelkiego rodzaju to mieć zaufanych dostawców, którzy spełniają nasze oczekiwania i normy. Dobrze jest zatem przygotować się i zadbać o wszystko wcześniej. Dlatego dodatki kaletnicze tylko do firmy http://zphpolimer.pl/ która pod tym względem jest najbardziej pewna i konkretna.
Zośka67

Re: odzież

Post autor: Zośka67 »

Potrzebuję pomocy! :D poszukuję pilnie wygodnego stroju do ćwiczenia jogi. Podobają mi się te musztardowe spodnie dresowe damskie ale mam opory przed zamawianiem ubrań prze Internet z niesprawdzonych sklepów. Zamawiał może ktoś z Was stamtąd jakieś ubrania? :)
tołka

Re: odzież

Post autor: tołka »

Jaka odzież waszym zdaniem jest idealna? Wolicie sukienki czy spódniczki, a może tylko spodnie? bardzo lubię kupować ciuchy o projektantów, od znanych firm takich jak Diesel , mam wtedy pewność, że odzież jest wysokojakościowa i dobrze wykonana, a nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach trzeba wszystkiego pilnować.
ODPOWIEDZ