klej do butów

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 10
Rejestracja: 23 kwie 2020, 21:25

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Rudiła, zachęcam Cię do wypróbowania wspomnianego kleju TADAM® To elastyczny klej do butów, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Jak widzisz ze sklejeniem podeszwy poradzi sobie bardzo łatwo.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
żabka

Re: klej do butów

Post autor: żabka »

oetadam pisze: ↑24 lip 2021, 21:26 Witam! Rudiła, zachęcam Cię do wypróbowania wspomnianego kleju TADAM® To elastyczny klej do butów, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Jak widzisz ze sklejeniem podeszwy poradzi sobie bardzo łatwo.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A gdzie ten klej mogę znaleźć? i czy duzo kosztuje?
aglinią

Re: klej do butów

Post autor: aglinią »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.twojeobuwie.pl/pol_m_Obuwie-Meskie-268.html
zośka

Re: klej do butów

Post autor: zośka »

żabka pisze: ↑30 lip 2021, 16:28
oetadam pisze: ↑24 lip 2021, 21:26 Witam! Rudiła, zachęcam Cię do wypróbowania wspomnianego kleju TADAM® To elastyczny klej do butów, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Jak widzisz ze sklejeniem podeszwy poradzi sobie bardzo łatwo.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A gdzie ten klej mogę znaleźć? i czy duzo kosztuje?
W granicach 10 zł za tubke, jeśli dobrze pamiętam, a znajdziesz go na pewno w marketach budowlanych, sklepach z farbami itp. Chyba też w kioskach widziałam.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 10
Rejestracja: 23 kwie 2020, 21:25

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Żabka, klej TADAM® kupisz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Koszt jednego opakowania to ok. 10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
kałkucza

Re: klej do butów

Post autor: kałkucza »

oetadam pisze: ↑16 sie 2021, 16:54 Witam! Żabka, klej TADAM® kupisz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Koszt jednego opakowania to ok. 10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Widziałam ten klej, ale u mnie w sklepie jest tylko w tubkach po 9g. Domyślam się, że klej jest wydajny i to wystarczy spokojnie na dłużej?
zbigniew22223ą

Re: klej do butów

Post autor: zbigniew22223ą »

Jak mi się psują buty to po prostu kupuje nowe. Po prostu mi się nie opłaca naprawiać zepsutych butów . Chodź o tym wątku powiem kumplowi to może jego ten wątek zainteresuje.

__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
żania

Re: klej do butów

Post autor: żania »

oetadam pisze: ↑16 sie 2021, 16:54 Witam! Żabka, klej TADAM® kupisz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Koszt jednego opakowania to ok. 10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Ten klej trzeba chronic przed dziećmi? Mam małą gromadkę i przydałby mi się taki, bo lepiej skleić niż z tyloma gnać do szewca :))))
kąrma

Re: klej do butów

Post autor: kąrma »

żania pisze: ↑20 sie 2021, 22:32
oetadam pisze: ↑16 sie 2021, 16:54 Witam! Żabka, klej TADAM® kupisz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Koszt jednego opakowania to ok. 10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Ten klej trzeba chronic przed dziećmi? Mam małą gromadkę i przydałby mi się taki, bo lepiej skleić niż z tyloma gnać do szewca :))))
każdy tego typu produkt trzeba chronić przed dziećmi, to dla mnie oczywiste, klej mocno klei
zośka

Re: klej do butów

Post autor: zośka »

zbigniew22223ą pisze: ↑19 sie 2021, 9:55 Jak mi się psują buty to po prostu kupuje nowe. Po prostu mi się nie opłaca naprawiać zepsutych butów . Chodź o tym wątku powiem kumplowi to może jego ten wątek zainteresuje.
Nie opłaca się kupić kleju za 8-10 zł i poświęcić kilku minut na naprawę? Lepiej wydać 150-200 zł na nowe buty co pół roku i generować góry śmieci? Wolę klej tadam, lepszy dla portfela i środowiska ;)
malśś

Re: klej do butów

Post autor: malśś »

zośka pisze: ↑27 wrz 2021, 15:03
zbigniew22223ą pisze: ↑19 sie 2021, 9:55 Jak mi się psują buty to po prostu kupuje nowe. Po prostu mi się nie opłaca naprawiać zepsutych butów . Chodź o tym wątku powiem kumplowi to może jego ten wątek zainteresuje.
Nie opłaca się kupić kleju za 8-10 zł i poświęcić kilku minut na naprawę? Lepiej wydać 150-200 zł na nowe buty co pół roku i generować góry śmieci? Wolę klej tadam, lepszy dla portfela i środowiska ;)
tak apropo, do jakich pojemników wrzucać puste opakowanie po takim kleju? jako co jest klasyfikowane opakowanie po zużytym kleju jak ten? wiesz może?
ODPOWIEDZ