Jakie konto bankowe wybrać ?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: barbark4 »

Chciałabym założyć konto w banku, które nie generowałoby żadnych opłat. Oczywiście chce mieć do niego karte, możliwość wypłat z większości lub wszystkich bankomatów i, żeby można je było założyć on line. To dla mnie wygodne. Ktoś podpowie z doświadczenia, które konta się w tych kwestiach wam sprawdzają? Sprawdzałem ranking kont studenckich
i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie ?
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Titana »

Porównaj ofert banków i w ten sposób będziesz wiedzieć.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: elzbieta »

Jeśli chcecie zamknąć dotychczasowe konto w mBanku i otworzyć w innym banku, to na pewno tutaj http://pozyczkaposzukiwana.pl/jak-zamkn ... -poradnik/ warto sobie zerknąć i poczytać w jaki sposób to zrobić. Nie ma co zwlekać, bo termin wypowiedzenia jest zazwyczaj 30 dni. Im szybciej to zrobicie, tym lepiej, bo dzięki temu można uniknąć dodatkowych kosztów.

blacha felcowana
Awatar użytkownika
Katja17
Posty: 81
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:04

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Katja17 »

Teraz wystarczy sobie porównać co nam oferują poszczególne banki. A jeśli i tak nie wiemy jaki kredyt wybrać ,gdzie będzie najkorzystniejszy to mozna sie udac do doradcy finansowego. Moja siostra korzystała z
https://affinance.pl/ Oni wspópracuja ze wszystkim praktycznie bankami i na pewno znajdą dla nas najbardziej dogodny kredyt.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: lady30 »

Prowadzeniem rachunku bankowego dla nas zajmie się chętnie każdy bank. Oni z racji dużej konkurencji coraz bardziej zabiegają o klientów. Dlatego warto sprawdzić jakie aktualnie promocje bankowe są dostępne - zakładając konto można zyskać często dodatkową gotówkę bądź inne profity. Na stronie System Partnerski znajdziecie więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ