jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: xixia »

Kochani podzielcie się proszę inspiracjami odnośnie motywów na tatuaż :) Planuje zrobić sobie taki w niedalekiej przyszłości i niby już jakiś pomysł jest ale chętnie poczytam jak to u Was wygląda. Za namiar na dobre studio tattoo w Wawie też będę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: pauula »

Przeglądałaś grafikę w wyszukiwarce google np ? Sporo zalezy od tego gdzie chcesz sobie ten tatuaż zrobic. Ja mam np na stopie ( przt kostce) i jest to krótka sentencja taka wiesz fizlozoficzna o życiu haha ( w jęz. angielskim) niby nic wielkiego ale mega mi się podoba :) w Wawie to np jah love tattoo na Wilczej.
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: kornelka »

Ja zaczelam od takiej sentencji a teraz mam zrobiony cały rękaw haha :) motywy zwierzece to moj konik. A i też polecam Jah Love, jak chcesz sobie zrobić kolorową dziarkę to tylko u Kingi. Zerknij sobie na ich profil na fb i tam zobaczysz fotki prac ludzi tu pracujacych.
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: pauula »

Sprawdziłam dzieki! No rzeczywiscie fotki robia wrazenie a jaka inspiracja co do motywu! Na pewno bede ogladac i sie z nimi skontaktuje :)

gaba odzież
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: ariadna »

Ja za rękawami nie przepadam, ale lubię duże tatuaże na plecach i ramionach. Mój facet ma właśnie wytatuowane całe plecy i ramię i bardzo mi się to podoba. Ja sama mam na razie mały tatuaż na karku, ale wiem że zrobię kolejne. Wszystkie tatuaże robiliśmy w tym samym studio https://artforce.pl/ i jesteśmy zadowoleni, bo tatuaże są świetne a ekipa Art Force fantastyczna.
Awatar użytkownika
paulaa1992
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:02
Kontakt:

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: paulaa1992 »

Tatuaż powinien być bardzo przemyślaną decyzją i nikt nie możne nam narzucać tego, jaki wzór powinniśmy wybrać. Sama mam 2 tatuaże i mają one dla mnie ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: madziula »

Hejka. A ja muszę się pochwalić, że kilka tygodni temu zrobiłam sobie taki mały tatuaż na łopatce i jestem z niego bardzo dumna. Tylko, że obawiam się, że kolory tatuażu z czasem mogą wyblaknąć. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy dostanę jakiś dobry kosmetyk do tatuażu. Kolega polecił mi ten sklep https://beardman.pl/kategoria/tattoo-butter-maslo-do-tatuazu w którym to sprzedają takie masło do tatuażu. Także z pewnością je zamówię
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: lady30 »

Za mną tatuaż chodził kilka lat. I dopiero w tym roku się zdecydowałam. Bałam się bólu najbardziej a to się okazuje że naprawdę jest do przeżycia. Zależy pewnie dużo od miejsca wykonania ale u mnie na ramieniu było naprawdę ok. Potem chwilkę trzeba dopilnować żeby się ładnie zgoiło, dobry jest Octenicare do tego celu. Bardzo mi łagodził i szybciej się jaśniutka skóra zrobiła, znikało zaczerwienienie. Skład ma idealny bo i naprawia skórę i łagodzi przy okazji, nie ma pieczenia, swędzenia i bólu wtedy.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: ola159 »

Zrobiłam i nigdy więcej. Teraz mi się zrobił stan zapalny po tatuażu. Czym to załagodzić?
łerka

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: łerka »

Moja mama sama ma tatuaż i to ona zainspirowała mnie do tego, bym tez sobie zrobiła. Zawsze podobały mi się dziary, ale odkładałam zrobienie sobie tatuażu na później i później i tak ponad 10 lat :). W zeszłym roku w końcu sobie zrobiłam mój pierwszy (pewnie nie ostatni) w warszawskim Studio Tatuażu JUNIORINK https://juniorink.pl/pl/tatuaz. To profesjonalne studio, mają tam mega dobrych tatuatorów, sami mi zaprojektowali tatuaż, sami mi zaproponowali, stworzyli dla mnie mega fajny wzór, wyszło w dobrej cenie, wszystko w sterylnych warunkach, nic się nie rozlało, polecam gorąco.
ewuśka

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: ewuśka »

a ja jah love tattoo kojarze bardziej z piercingu niż tatuaży :) jak chcecie sobie przekłuć język czy pępek to polecam Anię! ma ogromne doświadczenie, zabiegi przeprowadza sprawnie i bezboleśnie, zawsze informuje o tym jak dbać o miejsce przekłucia itd.
bóniacz

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: bóniacz »

Praktycznie w każdym mieście dzisiaj można sobie wykonać tatuaż, więc nie będzie to jakimś wielkim problemem. Jak najbardziej warto znaleźć kogoś, kto się na tym zna https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... enia-gora/ Wtedy tatuaż będzie się świetnie prezentował.
gógle

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: gógle »

Ja zrobiłam kobietę z aparatem wśród kwiatów, a na drugiej stronie ręki, fotografię z kotem. I dalej chce to kontynuować.
łókasz

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: łókasz »

Tatuaż wymaga stosownej pielęgnacji, miej to na uwadze. Specjalnie w tym celu używam kosmetyków, jakimi dysponują https://skinproject.com.pl/sklep/ . Pozwoliły one na pełne zatroszczenie się o dziarki, przez co nadal wyglądają one na piękne i zadbane. Taka jakość całkowicie sprostała moim wymaganiom, koniecznie skup się na tym aspekcie.

ryze wiki
Gość

Re: jaki tatuaż sobie zrobić ? I gdzie w Wawie ?

Post autor: Gość »

Cześć! Jeśli szukasz kogoś, kto tworzy tatuaże w naprawdę unikalnym stylu, musisz zobaczyć portfolio Sylwii ze studia JahLove Tattoo. Jej prace są wyjątkowe, pełne kolorów i życia, a każdy tatuaż opowiada inną historię. Sylwia wkłada w swoją pracę całą pasję, co widać w każdym detalu. Zajrzyj tutaj, aby przekonać się sam: https://web.facebook.com/media/set/?set ... 226&type=3. Nie przegap tej szansy, aby nosić na swojej skórze prawdziwe dzieło sztuki!
ODPOWIEDZ