JAH LOVE TATTOO - opinie

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: kornelka »

Hejaaa :) Czy są na forum osoby, które mieszkają w Wawie i miały już okazję odwiedzić jedno z bardziej popularnych studiów tatuazu w Warszawie, JAH LOVE TATTOO ? Tak odkładam wciąż tą decyzję o pierwszej dziarce ale chyba nadszedł ten czas... :) Warto się do nich zapisać ?
Awatar użytkownika
uncoder
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:00

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: uncoder »

Macie tu na pewno rację. Przemyślę Wasze rady.
Życie to wieczne ryzyko. Śmierć jest dużo prostsza.
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: pauula »

najlepsi z najlepszych :) serio i ja i moj facet się u nich tatuujemy od lat :) super atmosfera, fajny wystrój, jest czyściutko i sterylnie. No i tu można zapomnieć o bolu :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: annauja »

ja też polecam to miejsce :) dośc długo szukałam idealnego studia, strasznie się balam np o kwestie bezpieczeństwa czy bół. Ale tu serio można być spokojnym bo jest czyściutko, wszyscy bardzo dbają o to by zachować maksimum bezpieczeństwa. Podczas wykonywania zabiegu można pogadac, pośmiać się i zapomnieć o każdym dyskomforcie :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: kornelka »

dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi :) jakbyście mi jeszcze mogli doradzić do kogo się zapisać to już w ogoóle byłabym wdzięczna :)

częste zawieszanie się komputera
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: annauja »

kornelka wiesz co w sumie trudno doradzić bo nie wiem do końca jaki chcesz tatuaż :) Kazda z osob tu pracujacych ma swoj styl pracy, np w kolorywych dziarkach specjalizuje się Kinga, Michal jest super jeśli chodzi o motywy zwierzęce itd :)

ruchome zdjęcia jak zrobić
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: womenik »

Warto znaleźć dobre studio tatuażu, gdzie da się je zrobić i wtedy zdecydować się na wykonanie jakiegoś. Tu w studio tatuażu w Poznaniu w studio można sobie zrobić profesjonalny tatuaż. Zawsze będzie to sentymentalny element, więc warto to przemyśleć.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: xixia »

Jah Love Tattoo - to tu zrobiłam swój pierwszy tatuaż :) świetna atmosfera i bardzo zdolni tatuatorzy! Jeśli znów zbiorę się na odwagę to na pewno odwiedzę to studio po raz kolejny. Tu macie namiar na ich stronę na fb https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... e_internal. Można sprawdzić ich prace, są niesamowite :)
ODPOWIEDZ