Impreza dla dziecka

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
sylwia
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2019, 2:25

Impreza dla dziecka

Post autor: sylwia »

Cześć! Szukam osoby, która podjęłaby się organizacji imprezy urodzinowej dla mojego dziecka. Zależy mi na tym, żeby prowadzone zajęcia przez profesjonalnych animatorów. Znacie może kogoś kto mógłby się tym zająć?
Awatar użytkownika
leoncja-60
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2019, 20:48

Re: Impreza dla dziecka

Post autor: leoncja-60 »

Kiedyś korzystałam z usług IKI studio. Zajmują się oni kreatywną organizacją imprez i mają w tym duże doświadczenie. Zrobili naprawdę świetną imprezę urodzinową dla mojego dziecka 😊.
Awatar użytkownika
Telimena1992
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:34

Re: Impreza dla dziecka

Post autor: Telimena1992 »

Jeśli zależy Ci na udanej imprezie to koniecznie zgłoś się do iki studio. Z ich strony możesz liczyć na to, że przygotują interesującą rozrywkę i dobra muzykę. 
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 42
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09

Re: Impreza dla dziecka

Post autor: anulka30 »

Jak impreza dla dzieci to nie może obejść się bez balonów z helem https://balonyzhelempoznan.pl . Moje dzieci uwielbiają dekoracją taką, a do tego wszystkiego potem zabawę nimi. Balony tego typu są różnej wielkości i na różne okazje, a więc każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Impreza dla dziecka

Post autor: Bingo »

Warto wyprawic taką impreze kostiumową - zwlaszcza ze mamy karnawal a dzieci lubia przebrania :) Takie stroje karnawałowe dla dzieci mozna smialo wypozyczyc od Morfeusza - to dobra wypozyczalnia z Warszawy
Marysia 89

Re: Impreza dla dziecka

Post autor: Marysia 89 »

Cześć Wszystkim! Moje dzieci uwielbiają zwierzęta, dlatego chcę znaleźć kielichy w kształcie zwierzątek https://sklepicecup.pl/kielichy-do-granity/zwierzatka/ które zrobią na nich wrażenie podczas posiłków. Czy wiecie, gdzie można takie zdobyć? Chętnie wysłucham Waszych sugestii i opinii!
ODPOWIEDZ