Herbata matcha

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
mariola74
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 5:21

Herbata matcha

Post autor: mariola74 »

Cześć :) Dziewczyny, gdzie kupujecie herbatę matcha? Szukałam w wielu sklepach, ale ceny mnie dobijają, a tak bardzo chciałabym jej spróbować. Polećcie mi waszych sprawdzonych sprzedawców!
Awatar użytkownika
Keira
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 2:14

Re: Herbata matcha

Post autor: Keira »

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości matchy, to polecam zamówić ją z freshandgreen.pl. To dystrybutor tej japońskiej herbaty, która zresztą pochodzi od sprawdzonych producentów, więc jakość jest rewelacyjna. No i cena wcale nie przeraża :)
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Herbata matcha

Post autor: anuta439 »

Polecam matcha do robienia pysznych lemoniad letnią porą - plus cytryna, mięta i trochę miodu - przyjemnośc gwarantowana:))
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Herbata matcha

Post autor: madziula »

Siemanko. Sama zastanawiam się nad tym czy by nie lepiej byłoby przejść na picie herbaty. W końcu jest to o wiele lepsza forma dostarczania organizmowi kofeiny bo jednak są takie herbaty które zawierają jej mnóstwo. Szukając jakiś informacji na ten temat trafiłam na ten link https://injit.pl/jak-nalezy-parzyc-posz ... e-herbaty/ a z niego dowiedziałam się bardzo wiele przydatnych informacji
ODPOWIEDZ