Fotelik czy Smart Kid Belt?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: alen »

Dzieci rosną i nadszedł czas na decyzję czy kupować kolejny fotelik czy może zamiennik jak pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztują niewiele i zawsze można je mieć pod ręką na wszelki wypadek. Ktoś z was używa na co dzień? Macie jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
leus
Posty: 29
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:04

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: leus »

Nie jest to takie złe rozwiązanie, jak niektórzy piszą. Na pewno podróżowanie jest bezpieczniejsze, niż w przypadku korzystania z podkładek. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Wiadomo, że każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej.

dizajn co to znaczy
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: ola159 »

My kupiliśmy Smart Kid Belt ze względu na bezpieczeństwo najstarszego. Jak siedzi z tyłu pomiędzy fotelikami w samym pasie, to nie bardzo. Dzięki Smart Kid Belt pas jest tam, gdzie powinien dzięki czemu jest bezpieczny.
Awatar użytkownika
maluśka
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2019, 22:48

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: maluśka »

my mamy fotelik i sprawdza się bardzo dobrze
Awatar użytkownika
leus
Posty: 29
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:04

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: leus »

Nasze pociechy nie chcą już podróżować w fotelikach, są za duże, także takie pasy to strzał w dziesiątkę, bardzo jestem z nich zadowolona.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: ola159 »

Przy podróżach to Smart KiD Belt jest również super rozwiązaniem. Pakujesz do walizki i zabierasz ze sobą, czy do taxi jak znalazł.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: wiola438 »

Oczywiście, ze to dobre i bezpieczne rozwiązanie. Widziałam te negatywne opinie i wiem jedno, piszą to osoby które nigdy tego nawet w rece miały miały i w ogole nie znają tego produktu.
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: kolaczka »

wiola438 pisze: ↑17 cze 2019, 13:41 Oczywiście, ze to dobre i bezpieczne rozwiązanie. Widziałam te negatywne opinie i wiem jedno, piszą to osoby które nigdy tego nawet w rece miały miały i w ogole nie znają tego produktu.
prawdopodobnie konkurencja bo obroty im spadly.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: pieknyolek »

Według mnie fotelik jest bardziej bezpieczny ;)






_______________________________________
bramy roletowe Szczecin
Awatar użytkownika
leus
Posty: 29
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:04

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: leus »

[quote=pieknyolek post_id=3307 time=1563965956 user_id=326]
Według mnie fotelik jest bardziej bezpieczny ;)

Zgadzam się, że fotelik jest bezpieczniejszy, ale dziecko, które za chwilę będzie nastolatkiem, chyba nie będziesz wozić w foteliku :D :lol:
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: wiola438 »

Oczywiście, że konkurencja. Pisza takie bzdury, ze aż szok. Widać, że nawet nie znają produktu a opinie sa kupione.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: ola159 »

Syn ma fotelik ale zdarza się nam np odebrać kolegę i wtedy jest klops, bo nie zawsze jest dodatkowy fotelik. Wtedy Smart Kid Belt jest idealny.
Awatar użytkownika
andella
Posty: 22
Rejestracja: 24 sie 2019, 20:22

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: andella »

Dla mnie rewelacyjne urządzenie, mamy pas Smart Kid Belt, my tam zaufalismy marce i pas posiadamy. Dopuszczony do sprzedaży, ma certyfikaty, pozytywnie urządzenie przeszło testy zderzeniowe.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: zenka »

Smart kid belt dla większych dzieciaków będzie ok, działa, jest prosty w użytkowaniu, nie kosztuje dużo. Piszcie sobie co chceecie, ale spelnia swoją funkcję, jak należy.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: Titana »

Głupie pytanie. Oczywiście, że fotelik! I to jak najdłużej się tylko da. I piszę sobie co chce, bo oglądałam badania tych pasów i nie wychodziły najlepiej.Dobra, dla starszych dzieci, nastolatków jeszcze ok, ale dla młodszych? No cóż, ja cenie sobie życie swoich dzieci!
Awatar użytkownika
matyldziak
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2019, 13:56

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: matyldziak »

ale jakich najmłodszych? wyraźnie producent daje wskazówkę , że pas jest dla dzieci od 15 kg. Dla mnie jest ok, sami też używamy Smart Kid Belt. Jak dziecko za cięzkie na fotelik to też niebezpiecznie, ten pas jest wąłsnie w takich przypadkach alternatywą.
Awatar użytkownika
Aleksandra12
Posty: 52
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:48

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: Aleksandra12 »

Myślę, że to jest kwestia indywidualna, ale jeżeli miała bym wybierać to wybrałabym pas smart kid belt. I taki też wybór dokonałam, nie żałujemy z mężem, pasy zajmują mało miejsca, są rozmiarów kieszonkowych więc czy do torebki czy do kieszeni na pewno się zmieści. Dziecko jest całkowicie zabezpieczone więc nie trzeba się bać o bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
nina90
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2020, 19:00

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: nina90 »

Smart Kid Belt jest bezpiecznym rozwiązaniem. Warto poczytać sobie testy i to te niezależne. Ostatnio fundacja Jestem Potrzebny zlecała wykonanie testu porównawczego między 4 fotelikami a Smart Kid Belt. Patrząc na wyniki (sa u nich na stronie) to właśnie pas wypadł całkiem dobrze. Jeden z fotelików np. oblał jeden z testów. Wszystko robione zgodnie z normą iSize w hiszpańskim instytucie.
Awatar użytkownika
mariko
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:22

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: mariko »

Dokłądnie , też widziałem te testy i dla mnie juz temat jasny. Skoro pas ma lepsze wyniki niż nie jeden fotelik, skoro to testy niezależne więc nie ma opcji by producent tu coś kombinował...i może w końcu skończą się te chore jazdy że to badziewie. Producenci fotelików mam wrażenie, nie potrafią się pogodzić z faktem , ze tak niepozorny pas jest dla nich tak dużą konkurencja . Bo jest teraz chętniej wybierany przez rodziców
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: tormundmilks9 »

;)
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: tormundmilks9 »

Smart Kid Belt jest pasem który jest najbardziej popularnym na rynku . Opinii o nim możemy zasięgnąć na tej stronie https://smartkidbelt.com/pl/ . Smart Kid Belt to urządzenie, które umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci samochodem. Dba o dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy
Awatar użytkownika
Pola00
Posty: 17
Rejestracja: 29 sty 2020, 18:45

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: Pola00 »

Zgadzam się, u nas pas smart kid belt jest bardzo przydatną rzeczą. My z mężem jesteśmy nad wyraz zadowoleni z tych pasów, zrezygnowaliśmy już ze standardowej podkładki, ponieważ nasze dziecko nie lubiło podróżować na niej. Także polecam serdecznie ten pas.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Fotelik czy Smart Kid Belt?

Post autor: Kobietka »

Nie wiem jak wy... Ale, ja uważam, że fotelik samochodowy jest niezastąpiony. W końcu właśnie w nim dziecko siedzi stabilnie etc. Taki fotelik spełnia wszystkie normy- zapewnia pełne komfort oraz bezpieczeństwo. Rozglądnijcie się tutaj https://boboking.pl/fotelik-15-36-kg za fotelikami. Mają tam spory wybór i przystępne ceny.
ODPOWIEDZ