Drukarka do domu

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
leus
Posty: 29
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:04

Drukarka do domu

Post autor: leus »

Jaką drukarkę polecacie kupić do 1200-1500 złotych. Szukam sprzętu 3w1, żeby drukował, skanował i kopiował, na zdjęciach mi nie zależy. Jakie firmy warto wziąć pod uwagę?
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:42

Re: Drukarka do domu

Post autor: terenia »

Może L3156 od epsona, teraz można ją kupić na cashbacku. Drukarka jest bardzo ładna, jest dostępna w białym kolorze, co nie jest standardem, koszty wydruku niskie, przynajmniej według mnie i w porównaniu do mojego wcześniejszego sprzętu, który użytkowałam. Działa bez zarzutów, elegancko, bezawaryjnie, w sumie trudno się do czegokolwiek przyczepić.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: Drukarka do domu

Post autor: zenka »

Leus za tyle kasy to kupisz już naprawdę porządny sprzęt. Ale fakt, warto szukać i czekać na promocje. Cashback za drukarkę? Ciekawa opcja :D Tanie drukowanie to jest najważniejsze moim zdaniem, no i sprzęt musi być dobrej jakości, inaczej trzeba będzie kupić nowy sprzęt za kilka lat, a przecież nie o to chodzi.
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Drukarka do domu

Post autor: paticzak »

Brother też ma całkiem tanie drukarki, a tusz do nich kosztuje grosze. Warto o tym pomyśleć.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Drukarka do domu

Post autor: Kobietka »

Aktualnie drukarki nie są już takie drogie. Gorzej bywa z tuszami, które są mało wydajne lub drogie. Na szczęście w sieci można znaleźć masę ofert i w ten sposób można dotrzeć do firmy typu sklep.viptoner.pl , gdzie faktycznie można kupić dobre tusze do drukarek epson i innych mark w doskonałej cenie. Także warto mieć namiar do takiej firmy.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Drukarka do domu

Post autor: iwika »

Jeśli zależy nam na jakości druku, to trzeba wybrać najlepsze rozwiązania. Obecnie ogromne możliwości daje druk 3D. Sprawdzają się także w użytku domowym. Ja swoją drukarkę 3d kupiłam na http://aemca.pl/, bo tylko tam znalazłam taką, jaką chciałam. Ceny też mają przystępne, więc na pewno znajdziecie sobie coś odpowiedniego. Wiedzą co sprzedają więc zawsze można się z nimi skonsultować w temacie.
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: Drukarka do domu

Post autor: Burbula »

Dość dawno kupowałam swoją, więc trudno mi doradzić. Nawet nie orientuję się, w jakich cenach teraz bywają. Natomiast jeśli chodzi o tusz hp 301 , to wiem, że oryginalny nie jest wcale tani. Nawet postanowiłam przerzucić się na zamienniki, bo tyle mam do drukowanie, że stracę na tusze wszystkie pieniądze. Już dawno mogłam pomyśleć o tych tańszych wersjach, ale jakoś nie przyszło mi to wcześniej do głowy.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Drukarka do domu

Post autor: wiola438 »

Duzy wybór tuszy czy tonerów, do różnych modeli drukarek maja w https://akcesoriamarket.pl/ i to w bardzo dobrej cenie. Patrzyliście u nich?
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Drukarka do domu

Post autor: lemina »

Jeśli o tusze do drukarki chodzi to ja potrzebuję tusze do drukarek canon. Mam drukarkę tej firmy od paru lat i osobiście jestem z niej bardzo zadowolona. Jak dla mnie sprzęt póki co bezawaryjny. Muszę nadmienić, że korzystam z niej niemalże codziennie więc nie oszczędzam jej w eksploatowaniu. Tusze od jakiegoś już czasu zamawiam w jednym miejscu, na sklep.invmedia.pl .
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Drukarka do domu

Post autor: madziula »

Ja jak wybierałam drukarkę do domu to kierowałam się przede wszystkim ceną tonerów. Bo dla mnie to bardzo ważne aby tonery nie były aż tak drogie no i łatwo dostępne. Dlatego też zdecydowałam się na drukarkę marki Canon. A tonery do niej zaczęłam zamawiać stąd https://www.drukuj24.pl/kategoria/canon-1.html bo czytałam, że to jeden z lepiej zaopatrzonych sklepów w tonery i to nie tylko oryginalne
ODPOWIEDZ