Dodatki do kuchni

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Dodatki do kuchni

Post autor: jessica »

O charakterze kuchni świadczy nie tylko kolor ścian czy ogólny jej wystrój. Na klimat ma wpływ naprawdę wiele elementów, w tym pomniejsze gadżety i wyposażenie kuchni, a także elementy dekoracji. Ja swoją kuchnię urządziłam i udekorowałam rzeczami ze sklepu https://www.adacor.pl/ i w sumie mogę Ci go z czystym sumieniem polecić
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: Kobietka »

A gdzie kupujecie przykładowo garnki do kuchni? Ja właśnie odkryłam firmę zlotywidelec.pl , gdzie można kupić tam coś naprawdę stylowego, porządnego, wykonanego z dbałością o każdy szczegół. Upatrzyłam sobie właśnie tam bugatti garnki. Może słyszeliście już o tej dobrej włoskiej marce? Ma naprawdę luksusowe i niebanalne artykuły do kuchni.
Awatar użytkownika
Danuta123
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2019, 19:13

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: Danuta123 »

Ja postawiłam na miksery Zelmer do mojej nowej kuchni :) lubię mieć w wyposażeniu dobrej jakość sprzęt, dodatkowo łatwy w obsłudze ;0 często lubie piec placki, nie tylko na weekend i w święta :) dlatego kupiłam porządny mikser :)
Awatar użytkownika
dobrakuchnia
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2019, 17:05

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: dobrakuchnia »

Ja kupuję garnki na stronie patelnietytanowe.pl. Ostatnio zakupiłam u nich garnek Woll Saphire 20 cm. Jest to bardzo wytrzymały garnek tytanowy. Świetnie się w nim gotuje i przygotowuje różne dania z małą ilością tłuszczu. Nic się nie przypala, łatwo się myje. Bardzo dobre garnki. https://www.patelnie-tytanowe.pl/garnki ... 01276.html
Awatar użytkownika
shushan
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2019, 13:03

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: shushan »

Bardzo przydatnym sprzętem jest okap, kupiliśmy niedawno nowy, od electrolux. Model hob2hood który jest zintegrowany z plytą indukcyjną. Nie muszę się martwić o włączanie bo okap sam to robi, też reguluje sam moc i oświtlenie, bardzo wygodne rozwiązanie
Awatar użytkownika
horrey
Posty: 22
Rejestracja: 26 paź 2019, 17:55

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: horrey »

W Sotbe znajdziesz nowoczesne baterie kuchenne i umywalkowe, w stylu skandynawskim. Ale serio- i jest w czym wybrać i masywne bardzo www.sklep.sotbe.com
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: Sinistra »

Dla mnie w kuchni powinno wszystko wyglądać tak idealnie, jak w salonie. Nie mam jeszcze żeliwnej patelni, która by mi się bardzo przydała. Jednak chciałabym, żeby nie tylko była praktyczna, ale również świetnie się prezentowała. Zauważyłam, że są takie, które by mi pasowały w tym sklepie https://europ24.pl/patelnie/zeliwne . Akurat teraz można skorzystać z promocyjnych cen na niektóre, więc chyba jeszcze dzisiaj zamówię.
ODPOWIEDZ