Chwila relaksu

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Julislawa-69
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 23:46

Chwila relaksu

Post autor: Julislawa-69 »

Dziewczyny! W jaki sposób najchętniej się relaksujecie? Ja od niedawna chodzę na masaże w Warszawie, bo dzięki nim właśnie mogę poczuć się maksymalnie odprężona i rozluźniona. Zdarza wam się odwiedzać spa? Według mnie od czasu do czasu warto nagrodzić się w ten sposób :)
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Chwila relaksu

Post autor: Titana »

W dobie pandemii chodzisz na masaże relaksacyjne? Hm, ciekawe gdzie. Pewnie jakieś podziemie fitness się otwarło czy coś :D Choć może jak luzują obostrzenia to już działają i takie gabinety? Trzeba byłoby sprawdzić, bo nawet nie wiem i w sumie mnie to nie obchodzi.
zuzuś

Re: Chwila relaksu

Post autor: zuzuś »

Uwielbiam relaksować się podczas czytaniu interesujących książek . Teraz przerabiam powieść pt " Śpiące królewny " które zamówiłam z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/stephen-king . "Śpiące królewny" autorstwa Stephena Kinga i jego syna Owena to prawdziwa literacka uczta. Świat fantastyki miesza się tutaj z grozą, niebezpieczeństwem i tajemniczością.
ODPOWIEDZ