apartamenty inwestycyjne

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Szymuś8133

apartamenty inwestycyjne

Post autor: Szymuś8133 »

Witam, zamierzacie kupić apartamenty inwestycyjne ale nie możecie nic ciekawego znaleźć? Na stronie https://condo.pl/ znajdziecie bardzo dużo ciekawych ofert apartamentów inwestycyjnych. Co sądzicie o inwestowaniu w tego typu nieruchmości?
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: nerwa »

Szymuś8133 pisze: ↑29 sty 2021, 16:54 Witam, zamierzacie kupić apartamenty inwestycyjne ale nie możecie nic ciekawego znaleźć? Co sądzicie o inwestowaniu w tego typu nieruchmości?
Uważam, że inwestowanie w nieruchomości ma jak najbardziej sens, o ile inwestujesz w atrakcyjne apartamenty, takie jak te na osiedlu Krakowska 37 we Wrocławiu.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: mila87 »

Poszukujesz czegoś do inwestycji, a może do życia? Najważniejsza kwestią jest znalezienie idealnego miejsca dla siebie. To ważne aby wszystko było ze sobą jak najbardziej spójne i konkretne. Dlatego też apartamenty Ochota to okazja dla wszystkich tych, którzy chcą dopasować się do obecnych standardów nowoczesności i mieszkać w przepięknej dzielnicy Warszawy.
dłasz

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: dłasz »

No na początek trzeba mieć wybrane to mieszkanie i podpisaną wstępną umowę, aby ubiegać się o kredyt hipoteczny. Jeśli jednak nie ma to być hipoteka to kredyt na dowolny cel możecie wziąć w każdym momencie. A szukacie w ogóle jakiś mieszkań? Jeśli nie macie nic na oko to ja serdecznie polecam Wam zajrzeć sobie na portale z ofertami nieruchomości.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: DAMKA »

Takie inwestowanie to wcale nie jest zły pomysł. Może niekoniecznie w apartamenty, ale generalnie inwestowanie w nieruchomości jest według mnie dobrym pomysłem. Tylko ot tak zacząć inwestować to niekoniecznie, to się jednak należy na tym znać. Mieć odpowiednie przygotowanie w tym temacie. Dlatego dobra szkoła nieruchomości to będzie to od czego warto zacząć żeby w temacie nieruchomości się podszkolić. Fachowa wiedza, plan inwestycyjny czy możliwości finansowania, to wszystko ma znaczenie jak najbardziej. A przede wszystkim trzeba inwestować z głową, tak żeby po prostu zarobić.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: patra »

A ja wolałam kupić mieszkanie na osiedlu Śląska12 w Trójmieście, bo to atrakcyjne lokale, z wykończeniem pod klucz, a moim zdaniem warto wybrać taka opcję, bo odbierasz od dewelopera już gotowe mieszkanie, które można od razu wynajmować i na nim zarabiać :mrgreen:
Mądry

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: Mądry »

Mnie raczej takie rozwiązanie nie interesuje i jestem zdania, że jak najbardziej fajną sprawą jest na pewno zakup dla siebie nowego mieszkania. Jeśli ktoś poszukuje nieruchomości z rynku pierwotnego to na stronie https://wybierzdewelopera.pl/inwestycje/lublin/ na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie lokal w Lublinie.
olaa

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: olaa »

Co powiecie w ogóle na mikołajki mieszkania na sprzedaż ? Właśnie sama zastanawiam się nad tą ofertą, ponieważ z tego co widzę to jednak mieszkania są bardzo solidnie wykonane i przede wszystkim obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do klienta
emi303

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: emi303 »

A wynajem mieszkania? Myślę, że to dobra opcja, szczególnie, że np. PFR Nieruchomości dają możliwość wynajęcia mieszkania z dopłatami do czynszu. Strona https://katowice.mdr.pl/ może Wam w tej kwestii więcej podpowiedzieć. Zorientujcie się na czym cały program polega i skorzystajcie.
ODPOWIEDZ