Skóra pod oczami - opinie o Izoze

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Jątka

Skóra pod oczami - opinie o Izoze

Post autor: Jątka »

Hej, jestem nowa na forum, ale przychodzę do was z pytaniem jak Wy dbacie o swoją skórę pod oczami. Jeśli chodzi o skórę twarzy to nie mam żadnego problemu z nią i jakoś łatwo mi przyszedł wybór odpowiednich kosmetyków, ale coś z tą nieco bardziej delikatną skórą pod oczami mam problem i męczę się z tym już dłuższy moment. Chciałam już tak konkretnie do tego podejść i myślałam czy nie kupić nieco droższego kremu jak np. Izoze. Miał ktoś, a może ma ktoś coś jeszcze innego co jemu pomaga. Serdecznie dziękuję za każdą opinię :)
Mrągt

Re: Skóra pod oczami - opinie o Izoze

Post autor: Mrągt »

Rzeczy dobrze ocenić kosmetyk to można pójść dwiema drogami. Albo sobie sama skład sprawdzisz, czyli weźmiesz składniki aktywne i poczytasz sobie o nich, albo właśnie zobaczysz jakieś oceny, opinie i tak dalej. Ja niestety nie miałam tego kremu, ale trochę na składach się znam, więc mogę Tobie na tym poziomie w razie czego pomóc :)
Kątka

Re: Skóra pod oczami - opinie o Izoze

Post autor: Kątka »

Jeśli to by działało dobrze to i ja bym sobie kupiła, bo wydaje mi się, że skóra pod oczami dla wielu Pań jest dosyć problematyczną strefą i ciężką w pielęgnacji. Sama nie mam jakiegoś dobrego kremu i już nawet nie szukam. Tutaj znalazłam skład tego Izoze. Te składniki by faktycznie działały? Jak to w ogóle sprawdzić dokładnie, bo oczywiście strona na której to było to opisy każdego składnika miała, ale to raczej badania żadne nie są. Składzik: Olej z awokado, Olej z ogórka, Ekstrakt z bambusa, Olej z kawy, Ekstrakt z drożdży
Aśka

Re: Skóra pod oczami - opinie o Izoze

Post autor: Aśka »

Pod oczy mam fajny krem z mojej ulubionej serii Hydro od Novaclear. Krem jest lekki, łatwo się rozprowadza i szybo wchłania. Zapewnia przyjemne nawilżenie i wygładzenie, niweluje oznaki zmęczenia i poprawia elastyczność skóry. Zamawiam sobie, jak i resztę kosmetyków do pielęgnacji, przez internet- tak jest najkorzystniej dla mnie;)
Mrągt

Re: Skóra pod oczami - opinie o Izoze

Post autor: Mrągt »

Jak wpiszesz sobie olej z awokado to wyskoczy Tobie masa artykułów na ten temat i w teorii to tylko artykuły internetowe, ale wiele z nich ma potem w przypisach/bibliografii odnośniki do książek czy badań, więc wtedy można to brać na poważnie. Jak sama na szybko sprawdziłam sobie to wydaje się ten krem bardzo porządny pod względem tych składników aktywnych, bo to nie jest cały skład oczywiście, ale oczywiście zachęcam was do własnego sprawdzenia
Jątka

Re: Skóra pod oczami - opinie o Izoze

Post autor: Jątka »

Fajny sposób :o Na pewno częściej będę tak robić od teraz, bo nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób. I dosyć cenna uwaga z tymi przypisami. Wiele artykułów czegoś takiego nie ma, ale znalazłam kilka o tych składnikach co miały odnośniki do jakiś właśnie książek czy naukowych badań i zachęciło mnie to do zakupu i na pewno sprawdzę na swojej skórze jak działa ten Izoze
ODPOWIEDZ