Salonalicja.pl opinie

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Salonalicja.pl opinie

Post autor: Brunhilda-98 »

cześć kobietki! Jestem już w takim wieku, że wypada bardziej o siebie zadbać i skorzystać z usług salonu kosmetycznego. Zbieram opinie na temat różnych salonów kosmetycznych na terenie Gdańska. Co sądzicie o salonalicja.pl? Jak oceniacie obsługę klienta? Warto się tam wybrać na depilację albo na endermologie?
Awatar użytkownika
Basia_0
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:42

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Basia_0 »

Według mnie warto. Salon Alicja to jeden z moich ulubionych salonów kosmetycznych. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, bardzo podobało mi się tam to, że dopasowali terapię do stanu mojej cery i wieku. Dzięki temu poprawił się stan mojej cery.
Awatar użytkownika
Larisa_61
Posty: 11
Rejestracja: 09 sie 2019, 2:09

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Larisa_61 »

Jak masz nadmiar cellulitu to endermologia jest świetnym pomysłem :). Dzięki kilku zabiegom udało mi się znacznie zredukować cellulit, a moja skóra na udach jest dużo bardziej elastyczna i gładka.
Awatar użytkownika
Julita81
Posty: 16
Rejestracja: 27 sie 2019, 6:09

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Julita81 »

Salon Alicja to zdecydowanie mój ulubiony salon kosmetyczny. Jeśli jeszcze tam nie byłaś to polecam - mają tam nowoczesny sprzęt i świadczą kompleksowe usługi. Jako kobiecie w średnim wieku bardzo przydał mi się zabieg fotoodmładzania.
Awatar użytkownika
Paula75
Posty: 16
Rejestracja: 01 sie 2019, 8:47

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Paula75 »

W salonie alicja obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Co do jakości wykonywanych zabiegów - to też mam na jej temat pozytywną opinie. Byłam na zabiegu epilacji nóg i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Oktawia_87
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2019, 8:08

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Oktawia_87 »

Potwierdzam, na zabieg epilacji warto się tam wybrać. Szczególnie jeśli zależy Ci na szybkim pozbyciu się owłosienia. W salonie korzystają z nowoczesnego laseru diodowego, dzięki czemu cały zabieg trwa około 20 minut. Osobiście wystarczyło mi 6 zabiegów, żeby pozbyć się trwale włosów z pleców.
Awatar użytkownika
sylwia
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2019, 2:25

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: sylwia »

Też polecam epilację w tym salonie. Co do innych zabiegów, to korzystałam jedynie z endermologii i widzę bardzo pozytywne efekty po zabiegu. Udało mi się zredukować tłuszcz i znacząco wygładzić skórę.
Awatar użytkownika
Wolimira-95
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2019, 3:21

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Wolimira-95 »

Na endermoglogię zdecydowanie warto pójść, jeśli chcesz wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. Przynajmniej ja widzę u siebie bardzo korzystne efekty. Przed zabiegiem miałam problem z zaburzeniami w krążeniu krwi i limfy, a teraz nie mam już obrzęków na nogach i dużo lepiej czuje się we własnym ciele. Co do obsługi w salonie Alicja to jest ona na najwyższym poziomie - kosmetyczki są bardzo miłe i pomocne.
Awatar użytkownika
Agaton88
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2019, 0:23

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Agaton88 »

Od dawna nie korzystam z usług innego salonu kosmetycznego niż salonu Alicja. Wiem, że tam mogę liczyć na obsługę na wysokim poziomie i indywidualne podejście. Mam duże zaufanie do kosmetyczek, które tam pracują. Widać, że te kobiety mają ogromne doświadczenie i pasjonują się tym co robią.

kto reklamuje pepsi
Awatar użytkownika
milena-79
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:41

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: milena-79 »

Miałam podobny problem jak Ty, też chciałam o siebie zadbać, ale sama nie wiedziałam z jakiej usługi najlepiej skorzystać. Dlatego cieszę się, że trafiłam do Salonu Alicja. Kosmetyczki w tym salonie doradziły mi zabiegi które dadzą mi najlepsze efekty.
Awatar użytkownika
leoncja-60
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2019, 20:48

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: leoncja-60 »

Też bardzo przydała mi się porada i dopasowanie odpowiednich zabiegów do stanu mojej skóry. Dlatego właśnie poszłam do salonu alicja. Koleżanka poleciła mi ten salon i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Jeśli szukasz zaufanej kosmetyczki w Gdańsku to na pewno warto tam pójść.
Awatar użytkownika
klara
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2019, 21:48

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: klara »

W taką pogodę jak ostatnio to najlepiej wybrać się tam na masaż relaksacyjny. Szczerze polecam! Przyznam się, że bardzo potrzebowałam takiego relaksu i masaż pomógł mi się odprężyć. Salon Alicja to na pewno wyjątkowe miejsce :).
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:14

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Hiacynta »

Hej! Widzę, że nie tylko ja mam taką pozytywną opinie na temat tego salonu! Myślę, że nie tylko na depilacje czy endermologię warto się tam wybrać, ale również na każdy zabieg. Salon Alicja jest nowoczesny i czysty a kosmetyczki profesjonalne. Osobiście jestem zadowolona z usług.
Awatar użytkownika
Iliana_79
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:12

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Iliana_79 »

Nie ma lepszego salonu kosmetycznego w Gdańsku. Bardzo długo zastanawiałam się czy wybrać się tam na zabieg epilacji. Nie ufam za bardzo takim sprzętom i nie miałam wcześniej dobrych doświadczeń odnośnie kultury osobistej kosmetyczek. Jednak w salonie alicja byłam miło zaskoczona i z zabiegu wyszłam z uśmiechem na ustach. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Macieja67
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:40

Re: Salonalicja.pl opinie

Post autor: Macieja67 »

Jak już wcześniej dużo osób się wypowiedziało, to obsługa klienta jest na naprawdę dobrym poziomie. Panie są bardzo miłe, pozytywnie nastawiona. W ogóle w gabinecie kosmetycznym panuje przemiła atmosfera. To naprawdę fajne miejsce - można tam zadbać o siebie i odprężyć się po całym dniu w pracy.
ODPOWIEDZ