Perfumy z internetu

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Rozamunda1990
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 7:05

Perfumy z internetu

Post autor: Rozamunda1990 »

Któraś z was kupuje perfumy przez internet? Sądzicie, że sprawdzona perfumeria internetowa wystarczy, żeby mieć pewność co do oryginalności produktu? Nie chciałabym wydać poważnych pieniędzy na produkt, który okaże się podróbką. Co radzicie kochane? :)
julkaa

Re: Perfumy z internetu

Post autor: julkaa »

Ja ostatnio widziałam, że Fabryka Zapachu ma bardzo duży wybór perfum. Może tam poszukaj? Ja właśnie myślę nad nowym zapachem dla siebie, bo powoli kończą mi się perfumy. Chciałabym coś zmienić i pomyślałam, że całkiem nowe perfumy będą dobrym pomysłem :) Jakie są wasze ulubione zapachy? Ja zazwyczaj wybieram lekkie, kwiatowe nuty zapachowe, ale ostatnio bardzo spodobały mi się też mocniejsze perfumy. Jaki zapach z tych ciężkich będzie najlepszy na jesień i zimę? Będę wam wdzieczna za podpowiedzi :)
kaczucha

Re: Perfumy z internetu

Post autor: kaczucha »

Rozamunda1990 pisze: ↑11 wrz 2021, 0:26 Któraś z was kupuje perfumy przez internet? Sądzicie, że sprawdzona perfumeria internetowa wystarczy, żeby mieć pewność co do oryginalności produktu? Nie chciałabym wydać poważnych pieniędzy na produkt, który okaże się podróbką. Co radzicie kochane? :)
Ja mam teraz spory dylemat, bo szukam czegos dla siostry na urodziny, chcialabym jej kupic jakies ladne perfumy, tylko boje sie, ze zapach jej sie nie spodoba
Awatar użytkownika
kormoran
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:50

Re: Perfumy z internetu

Post autor: kormoran »

kaczucha pisze: ↑12 paź 2021, 12:54
Rozamunda1990 pisze: ↑11 wrz 2021, 0:26 Któraś z was kupuje perfumy przez internet? Sądzicie, że sprawdzona perfumeria internetowa wystarczy, żeby mieć pewność co do oryginalności produktu? Nie chciałabym wydać poważnych pieniędzy na produkt, który okaże się podróbką. Co radzicie kochane? :)
Ja mam teraz spory dylemat, bo szukam czegos dla siostry na urodziny, chcialabym jej kupic jakies ladne perfumy, tylko boje sie, ze zapach jej sie nie spodoba
No a moze ma siostra jakis swoj ulubiony zapach? ;) ja zazwyczaj tak staram sie wstrzelic, a ostatnio to nawet mamie zamowilam karte podarunkowa do drogerii i sama sobie wybrala to co chciala :)
kaczucha

Re: Perfumy z internetu

Post autor: kaczucha »

kormoran pisze: ↑14 paź 2021, 13:37
kaczucha pisze: ↑12 paź 2021, 12:54
Rozamunda1990 pisze: ↑11 wrz 2021, 0:26 Któraś z was kupuje perfumy przez internet? Sądzicie, że sprawdzona perfumeria internetowa wystarczy, żeby mieć pewność co do oryginalności produktu? Nie chciałabym wydać poważnych pieniędzy na produkt, który okaże się podróbką. Co radzicie kochane? :)
Ja mam teraz spory dylemat, bo szukam czegos dla siostry na urodziny, chcialabym jej kupic jakies ladne perfumy, tylko boje sie, ze zapach jej sie nie spodoba
No a moze ma siostra jakis swoj ulubiony zapach? ;) ja zazwyczaj tak staram sie wstrzelic, a ostatnio to nawet mamie zamowilam karte podarunkowa do drogerii i sama sobie wybrala to co chciala :)
Nie wiem nawet czy ma jakis ulubiony, bo dosc czesto zmienia :) wlasnie rozwazam taka karte podarunkowa, a skad najlepiej zamowic? zeby wybór tych perfum byl dosc fajny
Awatar użytkownika
kormoran
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:50

Re: Perfumy z internetu

Post autor: kormoran »

kaczucha pisze: ↑17 paź 2021, 14:14
kormoran pisze: ↑14 paź 2021, 13:37
kaczucha pisze: ↑12 paź 2021, 12:54
Ja mam teraz spory dylemat, bo szukam czegos dla siostry na urodziny, chcialabym jej kupic jakies ladne perfumy, tylko boje sie, ze zapach jej sie nie spodoba
No a moze ma siostra jakis swoj ulubiony zapach? ;) ja zazwyczaj tak staram sie wstrzelic, a ostatnio to nawet mamie zamowilam karte podarunkowa do drogerii i sama sobie wybrala to co chciala :)
Nie wiem nawet czy ma jakis ulubiony, bo dosc czesto zmienia :) wlasnie rozwazam taka karte podarunkowa, a skad najlepiej zamowic? zeby wybór tych perfum byl dosc fajny
A może zobacz sobie tutaj https://www.notino.pl/karty-podarunkowe/ ja zamowilam wlasnie stad, ze wzgledu na duzy wybór zapachów
lizagił

Re: Perfumy z internetu

Post autor: lizagił »

Firma Mistral Poland https://mistral-poland.pl jest producentem perfum oraz bezpośrednim importerem butelek kosmetycznych, atomizerów oraz innych akcesoriów niezbędnych do konfekcjonowania i sprzedaży perfum. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu tzw. rozlewni perfum, sprzedających perfumy nalewane, znanych również jako perfumy lane, czy też perfumy na mililitry.
Tośkaa21

Re: Perfumy z internetu

Post autor: Tośkaa21 »

Pewnie, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie znacznie skuteczniej podejść do tematu zakupu odpowiednich perfum dla siebie. Myślę, że bardzo ciekawym pomysłem mogłoby być przestawienie się na zakupy internetowe. Wystarczy chociażby zajrzeć do https://aleperfumeria.pl/pl/ i przekonać się, w jaki sposób moglibyście u nich zakupić najlepsze perfumy pod kątem własnego gustu. To moim zdaniem bardzo ciekawa opcja, która mogłaby Wam ułatwić wiele aspektów związanych z zakupem kosmetyków.
ODPOWIEDZ