Najlepsze kremy do twarzy

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Maksyma1981
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 10:15

Najlepsze kremy do twarzy

Post autor: Maksyma1981 »

Cześć. Jakie są wasze sprawdzone kremy do twarzy, których używacie? Najbardziej zależy mi na produktach wegańskich i z naturalnym składem :)
Awatar użytkownika
Odyla_69
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 15:29

Re: Najlepsze kremy do twarzy

Post autor: Odyla_69 »

Mnie ostatnio zachwycił krem z nano złotem od proaktiv.pl. Ma działanie regenerujące i nawilżające, jest genialny i w dobrej cenie. Polecam przejrzeć ofertę tego sklepu, bo mają też świetne suplementy diety.
Awatar użytkownika
MichalMachal
Posty: 6
Rejestracja: 28 lip 2020, 21:34
Kontakt:

Re: Najlepsze kremy do twarzy

Post autor: MichalMachal »

moim ulubionym kremem jest krem nivea poniewaz od kilku lat stosuje go codziennie i sprawia ze moja skóra jest nawilżona i pełna błysku
Baśka

Re: Najlepsze kremy do twarzy

Post autor: Baśka »

Jak dla mnie rewelacyjne są kremy od Novacelar Hydro. Zapewniają optymalne nawilżenie, szybko się wchłaniają i nadają skórze przyjemnej gładkości i miękkości;)
nórtal

Re: Najlepsze kremy do twarzy

Post autor: nórtal »

Szeroki wybór kremów i produktów do twarzy znajdziecie w ofercie firmy https://www.asepta.pl/ Sama od dawna korzystam z produktów od nich kupowanych i jestem z nich bardzo zadowolona. Wam też polecam je wypróbować.
Kryśka

Re: Najlepsze kremy do twarzy

Post autor: Kryśka »

Jeżeli chodzi o najlepszy krem do twarzy jaki udało mi się wyszukać w ost czasie to z Eco Nature z Bielenda . krem świetnie nawilża jest z naturalnych składników super się nakłada.
Joaśka

Re: Najlepsze kremy do twarzy

Post autor: Joaśka »

Fajne są kremy z Novaclear Hydro. Są lekkie, szybko się wchłaniają, nie zostawiają tłustych śladów a zapewniają optymalne nawilżenie i ochronę;)

chlorelli
ODPOWIEDZ