Lakiery hybrydowe – gdzie kupujecie?

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Oktawia_87
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2019, 8:08

Lakiery hybrydowe – gdzie kupujecie?

Post autor: Oktawia_87 »

Cześć kobietki! Gdzie kupujecie lakiery hybrydowe? Szukam sklepu z lakierami hybrydowymi wysokiej jakości, ale równocześnie w dobrej cenie. Znacie może jakieś sklepy gdzie kupię coś takiego?
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Re: Lakiery hybrydowe – gdzie kupujecie?

Post autor: Brunhilda-98 »

Hmm… A sprawdzałaś ofertę na akcesoriakosmetyczne.com.pl? Zawsze kupuję tam akrylo-żele, ale widzę, że lakiery hybrydowe też mają.
Awatar użytkownika
milena-79
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:41

Re: Lakiery hybrydowe – gdzie kupujecie?

Post autor: milena-79 »

Również znam ten sklep! Bardzo polecam lakiery hybrydowe z tego sklepu – mają bardzo duży wybór kolorów i marek.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Re: Lakiery hybrydowe – gdzie kupujecie?

Post autor: maksik »

Obecnie lakiery hybrydowe są dostępne w każdej drogerii online i stacjonarnej. Np. na https://horex.pl/kobieta/paznokcie/laki ... ydowe.html są dostępne marki Silcare itp. jak zamawiam inne kosmetyki to zawsze jakiś lakier dokupie jeśli podoba mi się kolor i takiego właśnie nie mam. Nie mam swojej ulubionej marki, jakoś tak na razie każde, jakie kupie mi odpowiadają. A wy macie jakieś ulubione?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2020, 9:09 przez maksik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Lakiery hybrydowe – gdzie kupujecie?

Post autor: mała mi »

Oczywiście, że mam ulubioną markę. Długo się naszukałam dobrych lakierów. Jak już znalazłam cuccio, to jestem jej wierna. Mają imponującą trwałość bez denerwujących odprysków! Łatwo się je nakłada i wystarczy zaledwie jedna aplikacja. Mój numer jeden to ich mleczny lakier do paznokci https://cuccio.pl/pl/p/1240-Lakier-do-p ... FLIRT/3181. Moim zdaniem obowiązkowy kolor w każdej damskiej kosmetyczce ;)
Pamelciaś

Re: Lakiery hybrydowe – gdzie kupujecie?

Post autor: Pamelciaś »

Też zamawiam głównie przez internet. Teoretycznie jest w moim mieście kilka sklepów z lakierami hybrydowymi, aczkolwiek niekoniecznie oferujących firmy, które mi odpowiadają. Sama jestem fanką lakierów firmy Reforma, a je można zamówić jedynie przez internet (przynajmniej tutaj gdzie mieszkam). Dodam, ze w sklepie mają mniejsze pojemności lakierów, co w przypadku domowego robienia sobie paznokci jest lepsze niż duże pojemności, których sie za nic nie zużyje. Poza tym te mniejsze sa o wiele tańsze.
Polecam również zajrzec sobie na blog Reformy:
reforma-polska.com/blog

Można tam wyczytać wiele dobrych porad pod katem malowania paznokci. Jest tam wiele inspiracji na pazurki.
ODPOWIEDZ