Które kremy lepsze?

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Które kremy lepsze?

Post autor: Roksanna »

Zacznę od tego, że mam suchą skórę, a ostatnio jeszcze dostaję na niej coś w rodzaju kaszaków. Myślę że przyczyną może być mycie twarzy rano w zimnej wodzie.. może też mydło, które niedawno zmieniłam. W każdym razie chcę wypróbować jakieś nowe kremy do twarzy i nie bardzo wiem jakie.

Nie należę do osób majętnych, więc w aptece, ani spośród tych z wyższej półki wybierać nie będę. Znalazłam niedrogą netową drogerię https://kosmetykizameryki.pl/category/kremy-do-twarzy gdzie są różne kremy w akceptowalnych dla mnie cenach, tyle że nie wiem który z nich wybrać - ten z Ava Laboratorium czy może z AA, który będzie lepszy?
Awatar użytkownika
Irina
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:00

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: Irina »

Przeciez to kosmetyki to zwykly szrot ktory mozna kupic w rossmanie, pelen alkoholi i konserwantow czy silikonow.
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: kolaczka »

Ja też miałam kiedyś okropne problemy z cerą - ale w ogóle nie zwracałam uwagi na kosmetyki - korzystałam z tego co wpadło. Teraz w 100% się przerzuciłam na serię Japan Lift od Bielendy i problemy praktycznie całkowicie rozwiązane. Polecam się zaopatrzyć - zwłaszcza w serum i ich maseczki!
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 31
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:32

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: wiki01 »

Warto pomyśleć o kremach koreańskich. Ja kupiłam na https://koreabu.pl krem na dzień i jestem bardzo zadowolona. Moja skóra jest promienna, nawilżona i odżywiona.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: lampeczka »

a jakie stosujecie kremy do rąk? bo ja odkryłam pare miesiecy temu dermofuture, uzywam na codzien tego ze sluzem slimaka, bo zalezy mi na skutecznym i dlugotrwalym nawilzeniu dloni, za tą cene naprawde swietna jakosc
Awatar użytkownika
Karina85
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2019, 21:09

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: Karina85 »

Ja polecam Ci całą serię z Bielendy mają oni naprawdę dużą game rożnych kosmetyków . Sama używam Wegańskie kosmetyki do pielęgnacji młodej cery z serii BOTANICAL CLAYS zapewniają skórze głębokie oczyszczenie, detoks, optymalne nawilżenie i regenerację. Teraz stosuję z tej serii Wegańskie kremy z glinka super sprawa . Czasem lepiej wszytkie kosmetyki stosować z jednej serii
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:13

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: Malwina »

Jesli pytasz o to co ja teraz używam to aktualnie jest to krem do twarzy i krem pod oczy Christian Laurent. Działa super przeciwzmarszczkowo napinając i wygładzając skórę. Do tego ten super zapach sprawia że uwielbiam pielęgnację przed snem :)


Obrazek
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: pauula »

jak dla mnie najlepsze są te z serii Revolution z Christiana Laurenta. mam ten 40+, który super niweluje zmarszczki mimiczne :) krem jest stosunkwoo niedrogi bo kosztuje niecałe 40 zł w Rossmanie :)
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Które kremy lepsze?

Post autor: nerwa »

Myślę że najlepsze są kremy naturalne https://www.ekodrogeria.pl/107-kremy i wiem że są także także ekologiczne kremy przeciwzmarszczkowe stworzone dla skóry dojrzałej, na której pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Bardziej mi pasują bo są moim zdaniem skuteczniejsze bo mają lepszy skład bez wypełniaczy i konserwantów
ODPOWIEDZ