Firmowe kosmetyki

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Diśka

Firmowe kosmetyki

Post autor: Diśka »

Dziewczyny, czy jaka jest górna granica cenowa za kosmetyki kolorowe, jaką jesteście w stanie zapłacić. Wpadła mi w oko pomadka Chanel na stronie perfumerii Kalaaps, piękny kolor. I chyba sobie zamówię:)
nikoś[email protected]

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: nikoś[email protected] »

To zalezy od osoby, ja nie kupię pomadki za więcej niż 70 zł netto :) sa rzeczy które nie warto kupować za X pieniędzy.
--
przedłużanie włosów
Gęodeta

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: Gęodeta »

Ja np bardziej stawiam na naturalność, a nie na daną firmę i wybieram żonie kosmetyki z Morza Martwego - https://kosmetykimorzemartwe.pl/
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: mila87 »

Dopasuj swoją pielęgnację do potrzeb skóry. To ważne, szczególnie w sytuacji, gdy pragniesz zadbać o swoją cerę jeszcze mocniej i znaleźć kosmetyki, które będą jej odpowiadać. Poznaj zatem delikatny żel myjący który bez wątpienia będzie świetnym wyborem dla każdego miłośnika kosmetyków o dobrych składach.
Awatar użytkownika
destelo
Posty: 177
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:25

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: destelo »

Ostatnio odkryłam fajną hurtownię fryzjerską https://hairstyler.pl/ w której można zamówić dosłownie wszystko! Ich oferta jest bardzo szeroka, a ceny idą w parze z jakością. Zrobiłam zamówienie teraz czekam na przesyłkę, ale coś mi się wydaje, że będę bardzo, ale to bardzo zadowolona :)
wośka

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: wośka »

Niedrogie a też bardzo dobre jakościowo i skuteczne kosmetyki ma też Eveline. w kwestii pielęgnacji najbardziej lubię te z serii ROYAL SNAIL, że śluzem ślimaka. Używam ich regularnie od mniej wiecej pół roku i widzę znaczną poprawę kondycji mojej skóry.
NajlepszaAga_Ś

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: NajlepszaAga_Ś »

Do ciała polecam mydło cynamonowe marki Ministerstwo Dobrego Mydła. Pięknie pachnie i bardzo dokładnie oczyszcza skórę. Pobudza też krążenie, dzięki czemu ciało po kąpieli z użyciem tego kosmetyka jest naprawdę odprężone. Polecam wypróbować, będziecie zadowolone :)
Awatar użytkownika
limonka
Posty: 75
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:46

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: limonka »

Firmowe nie firmowe ja uzywam poprostu bielendy :) Lubie ja bo ma swietna jakosc kosmetykow nie jest droga i latwo dostepna w drogeriach. Seria botanical clays czy vegan muesli to linie veganskie, kosmetyki sa z glinki zielonej i rozowej oraz z kielkow przenicy i ekstraktów z owsa pochodzacego z upraw ekologicznych. Mają balsamy do ciala odzywcze i nawilzajace, krem pod oczy czy serum matujace. Kazdy znajdzie cos dla siebie
Kaśka98

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: Kaśka98 »

Wszystkim, którym zależy na firmowych kosmetykach polecam produkt Premium Collagen 5000

Bardzo dobry preparat regenerujący skórę. Dostałam go od cioci na urodziny. Najpierw włożyłam go głęboko do szafki. Przypadkiem w necie trafiłam na opinię tego środka i skojarzyłam, że to jest własnie ten mój prezent.

Zaczęłam stosować regularnie i skóra faktycznie nabrała blasku.
Luśka0

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: Luśka0 »

Apropo kosmetyków regenerujących. Szukam dobrego kremu dla małego dziecka do delikatnej skóry. Cena nie gra roli, aby był łatwo dostępny przez internet. Musi to być coś co poradzi sobie z odparzeniem od pieluszki. Co używacie i będzie bezpieczne dla maluszka?
Baśka

Re: Firmowe kosmetyki

Post autor: Baśka »

Cicelfate Avene [url]https://www.eau-thermale-avene.pl/[url]. Jest dla całej rodziny także możesz stosować razem z dzieckiem. Działa fenomenalnie dobrze, do kupienia w aptece, online na pewno dostaniesz. My go stale używamy, gdy jest potrzeba :) Rzeczywiście ma zbawienne działanie dla nawet bardzo delikatnej skóry
ODPOWIEDZ