Wygodny kredyt gotówkowy

Wszystko o finansach i rozliczeniach - opisujemy problemy, szukamy rozwiązań, dzielimy się opiniami o księgowych.
Awatar użytkownika
Larysa_60

Wygodny kredyt gotówkowy

Post autor: Larysa_60 »

Hej, losowa sytuacja zmusiła mnie do wzięcia kredytu. Przeglądam przeróżne oferty bankowe, ale szczerze mówiąc nie mam w tym doświadczenia, a nie chcę wpakować się wysokie odsetki czy coś podobnego. Może polecicie mi sprawdzonego doradcę kredytowego z Łodzi?
Awatar użytkownika
oksana

Re: Wygodny kredyt gotówkowy

Post autor: oksana »

Faktycznie skorzystanie z pomocy doradcy będzie najlepszym rozwiązaniem. Ja polecam czasnakredyt.pl. Sprawnie negocjują z bankiem, więc pieniądze otrzymasz stosunkowo szybko. Możesz im zaufać, są ekspertami :)
Awatar użytkownika
filista

Post autor: filista »

szkoda czasu na przeglądanie bo co innego piszą w necie, co innego jak pójdziesz do oddziału. prędzej z Bold Invest się skontaktuj [email protected] , to są eksperci od kredytów którzy mają dostęp do bazy ofert kredytowych z wielu banków więc mogą po prostu za Ciebie sprawdzić i zaproponować najlepsze opcje kredytowe
Awatar użytkownika
krosant

Post autor: krosant »

Ja mam inny kredyt i co prawda spłacam go regularnie to i tak bank już odmawiał kolejnego, a w aasa s a mimo tego dostałam na święta pożyczkę przez internet. Także jak szukacie to u nich próbujcie.
BrunoŻuklewski

Post autor: BrunoŻuklewski »

Lepiej zgłosić się do ekspertów od kredytów. Ja zaufałem firmie https://plcg.pl/ i nie żałuję. Kredyt załatwiony szybciutko.
Cześka

Post autor: Cześka »

Kredyt gotówkowy tak samo jak inne kredyty są ciężkie czasem do realizacji i mają różne warunki. Ostatnio dużo o takich kredytach czytałam na https://www.kalkulator.pl/kredyt-gotowkowy/ . Moim zdaniem godne uwagi propozycje w dobrej cenie, z małą prowizją i na dobrych warunkach.

sztucer dla leworęcznego
Awatar użytkownika
Titana

Post autor: Titana »

Kredyty gotówkowe trzeba wybierać rozważnie, by nas nie pogrążyły. Niestety, ale powinno się mierzyć siły na zamiary, a najczęściej jest tak, że mało kto zwraca na to uwagę. Mimo wszystko należałoby jednak dokładnie przemyśleć sprawę i zapoznać się bliżej z ofertami.
Rybiśka

Post autor: Rybiśka »

Larysa_60 pisze: 04 wrz 2020, 17:02 Hej, losowa sytuacja zmusiła mnie do wzięcia kredytu. Przeglądam przeróżne oferty bankowe, ale szczerze mówiąc nie mam w tym doświadczenia, a nie chcę wpakować się wysokie odsetki czy coś podobnego. Może polecicie mi sprawdzonego doradcę kredytowego z Łodzi?
Ja wprawdzie nie potrzebuję kredytu a pożyczki, macie doświadczenia z Wonga? wiecie może, ile można u nich teraz pożyczyć?
Mirekać

Post autor: Mirekać »

Moim zdaniem kredyt powinien być dopasowany do nas i przed podjęciem jakiejś szybkiej decyzji warto spotkać się z doradcą finansowym, który wszystko nam powie i dobierze takie kredyt na jaki nas stać. Ja tak zrobiłam i zgłosiłam się do tego biura https://finansowypiotr.pl/kontakt/ w Gdańsku. Polecam ten kontakt bo warto wiedzieć jakie mamy możliwości bo większość ludzi zle rozgrywa sprawę kredytu.
Aśka

Post autor: Aśka »

Każdy z nas choć raz w życiu zaciągał kredyt lub pożyczkę. Większość posiada kredyty hipoteczne. Jeśli taka decyzja wciąż jest przed Wami, to polecam skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów i poczytać wpisy na stronie https://intuum.pl/nasz-blog/ . Warto mieć choć podstawową wiedzę.
oewonga_pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Rybiśka pisze: 13 lip 2021, 9:43 Ja wprawdzie nie potrzebuję kredytu a pożyczki, macie doświadczenia z Wonga? wiecie może, ile można u nich teraz pożyczyć?
Cześć,
kwota, jaką możesz pożyczyć w Wonga zależy od tego, na jaki rodzaj pożyczki się zdecydujesz i to, czy jesteś nowym czy powracającym klientem. W ofercie Wonga masz do wyboru zarówno pożyczkę krótkoterminową – spłacaną jednorazowo, jak i ratalną. Maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku spłaty jednorazowej to 1000 zł na 30 dni. Dla nowych klientów, jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 wygodnych rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznajesz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
ODPOWIEDZ