Wirtualne biuro

Wszystko o finansach i rozliczeniach - opisujemy problemy, szukamy rozwiązań, dzielimy się opiniami o księgowych.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 407
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Wirtualne biuro

Post autor: mila87 »

Co powiesz na wirtualne biuro Warszawa, które przede wszystkim pozwoli Ci na wygodną i bezpieczną zarazem przestrzeń, która da szansę na jeszcze lepsze i bardziej prowadzenie własnej działalności? To ważna kwestia, która umożliwi Ci równocześnie dopasowanie do obecnie panujących działań.
Piotr Domański

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Piotr Domański »

Właściwie to nie wiem co powiedzieć. Sam się zastanawiam czy aby na pewno zawsze tak jest? Bo dajmy przykład Developerów. Nie jestem pewien czy jeśli ktoś prowadził by marketing dla deweloperów i tam było by wirtualne biuro. No nie wiem jakoś tego nie widzę. Są branże w których niezwykle ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Wirtualne biura mogą na początku budzić zaufanie jednak przy głębszym sprawdzeniu przez potencjalnego klienta to zaufanie raczej pryśnie
Fizoń

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Fizoń »

Szukając ciekawych ofert biur coworkingowych i jednocześnie zależy Wam na dobrej lokalizacji, profesjonalnego doradztwa i jednocześnie odpowiednio zorganizowanej przestrzeni do pracy i spotkań biznesowych to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na https://www.tulubie.pl/kim-sa-freelance ... aoferowac/ gdzie będziecie mogli liczyć na fachowe doradztwo, racjonalne ceny i też wygodę bo jednak nie trzeba samodzielnie utrzymywać całej przestrzeni biura a korzystać z niej tylko jeśli jest taka potrzeba ;)
Jaśko

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Jaśko »

Ogólnie co by nie mówić i jakie by to biuro nie było to ja jestem zdania, że zawsze powinno być one wyposażone we właściwe środki higieniczne. Zresztą zobacz, że nie powinno być takiej sytuacji, iż nagle czegoś zabraknie. Właśnie tym bardziej w dzisiejszych czasach higiena oraz dezynfekcja są po prostu ważne.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Wirtualne biuro

Post autor: Karolinka22 »

Witam,mamy swoja firma i zajmujemy sie wynajmowaniem wirtualnych pokoi. Mamys iedzibe stacjonarnie,wiec zalezy mi na eleganckim urzadzeniu go. https://imperia.net.pl/produkty/lady-i- ... ecepcyjne/ Co o tym sądzicie? Czy macie swoje miejsce,gdzie musieliscie urzadzac tzw. poczekalnie?
ODPOWIEDZ