Uproszczona księgowość Halinów

Wszystko o finansach i rozliczeniach - opisujemy problemy, szukamy rozwiązań, dzielimy się opiniami o księgowych.
Awatar użytkownika
Fisiek
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:34

Uproszczona księgowość Halinów

Post autor: Fisiek »

Potrzebujesz uproszczonej księgowości? Jeśli tak to koniecznie zgłoś się do https://ksiegowa-halinow.pl/. To najlepsza księgowa w okolicach Halinowa – serdecznie ją polecam. Sprawdź jej ofertę!
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 600
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Uproszczona księgowość Halinów

Post autor: Kasia »

A skoro już o prowadzeniu księgowości mowa, to jakie znacie firmy, które oferują nowoczesne oprogramowanie informatyczne pozwalające na sprawniejsze zachodzenie procesów księgowych? Ja mogę Wam na przykład polecić nowoczesne systemy od firmy Primesoft, o których możecie sobie poczytać na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam ;)
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 488
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Uproszczona księgowość Halinów

Post autor: tormundmilks9 »

Tak naprawdę bez względu na to, z jakim biurem rachunkowym rozpoczniecie współpracę i kto będzie prowadził księgowość Waszej firmy, warto na pewno wdrożyć w firmie nowoczesne systemy od firmy : https://wfirma.pl/ksiegowosc . Dzięki nim, nie tylko usprawnicie mnóstwo procesów w Waszych przedsiębiorstwach, ale też ograniczycie koszty, na przykład te związane z księgowością :) Dajcie znać, co o tym sądzicie :) Sama usługa jest naprawdę w atrakcyjnej cenie.
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: Uproszczona księgowość Halinów

Post autor: Todek »

W przypadku księgowości koniecznie zwróć uwagę również na rozwiązania typu Invoice Digitizer które przygotowali specjaliści od http://elementia.pl dzięki czemu będziecie mogli sprawnie ogarnąć księgowość oraz przerzucanie danych z faktur papierowych do systemu księgowego z pomocą skanera. W końcu nie tylko odciążycie się od ilości poświęconego czasu, ale również ominiecie problemy związane z dokładnością co później może spowodować kilka kluczowych problemów.
ODPOWIEDZ