Rozliczenia podatkowe

Wszystko o finansach i rozliczeniach - opisujemy problemy, szukamy rozwiązań, dzielimy się opiniami o księgowych.
Awatar użytkownika
Józefa_75
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2020, 0:04

Rozliczenia podatkowe

Post autor: Józefa_75 »

Dziewczyny, czy wy też nie do końca wiedziałyście, jak ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy? Powiem wam, że ja nie chciała popełnić żadnego błędu w całej tej dokumentacji, więc postanowiłam zgłosić się do specjalistów w tej dziedzinie i to była zdecydowanie rozsądna decyzja. Też korzystałyście z pomocy ekspertów? Byłyście zadowolone?
Oluś

Re: Rozliczenia podatkowe

Post autor: Oluś »

Oczywiście w przypadku prowadzenia własnego biznesu jest to bardzo ważna sprawa i ja jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego. Ja także na tym etapie jestem przekonany, że założenie spółki za granicą również jest dobrym pomysłem. Tym bardziej, że firma Thompson&Stein za całą pewnością zapewnia nam międzynarodowe wsparcie prawnopodatkowe.
Aśka

Re: Rozliczenia podatkowe

Post autor: Aśka »

Józefa_75 pisze: ↑08 maja 2021, 2:28 Dziewczyny, czy wy też nie do końca wiedziałyście, jak ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy? Powiem wam, że ja nie chciała popełnić żadnego błędu w całej tej dokumentacji, więc postanowiłam zgłosić się do specjalistów w tej dziedzinie i to była zdecydowanie rozsądna decyzja. Też korzystałyście z pomocy ekspertów? Byłyście zadowolone?
Zwrot podatku z Niemiec na pewno skutecznie odzyska dla Ciebie firma Tax-Pol. Ja korzystam z ich usług od wielu lat, bo nigdy nie umiałam połapać się w tych wszystkich tabelkach...
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Rozliczenia podatkowe

Post autor: kasiakowa06 »

Józefa_75 pisze: ↑08 maja 2021, 2:28 Dziewczyny, czy wy też nie do końca wiedziałyście, jak ubiegać się o zagranicznerozliczenia.pl/uslugi zwrot podatku z zagranicy? Powiem wam, że ja nie chciała popełnić żadnego błędu w całej tej dokumentacji, więc postanowiłam zgłosić się do specjalistów w tej dziedzinie i to była zdecydowanie rozsądna decyzja. Też korzystałyście z pomocy ekspertów? Byłyście zadowolone?
A może spróbujesz zadzwonić do moich znajomych i zasięgnąć porady? Świadczą usługi doradctwa podatkowego, więc powinni Ci pomóc: https://www.wiol.com.pl/szkolenia_i_doradztwo.php
Obrazek
Gałąź

Re: Rozliczenia podatkowe

Post autor: Gałąź »

Akurat ja się od jakiegoś czasu trochę podatkami interesuję i jestem zdania, że również ważną kwestią jest to aby wiedzieć jakie zmiany podatkowe nas czekają w 2022 roku. Dokładnie ta sprawa została opisana na stronie http://www.secus.pl/zmiany-podatkowe-w- ... -nas-czeka i jestem przekonany, że fajnie jest się z nią zapoznać.
ODPOWIEDZ