Używane książki online

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
ildefonsa_81
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 7:25

Używane książki online

Post autor: ildefonsa_81 »

Dziewczyny, gdzie kupujecie używane książki online? Znacie jakieś warte polecenia portale lub sklepy z literaturą? Byłabym wdzięczna za namiary :)

spotify polska pobierz
Awatar użytkownika
chociemira-68
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 23:30

Re: Używane książki online

Post autor: chociemira-68 »

Od zawsze byłam fanką antykwariatów i to tam najczęściej kupowałam książki. Mogę polecić Ci Literacki24. W ofercie mają ponad 40 tysięcy tytułów i często można tam trafić na prawdziwe wydawnicze perełki. Poza tym ceny są świetne. Koniecznie zajrzyj:)
Łoncik

Re: Używane książki online

Post autor: Łoncik »

Optioffice wynajmują biura wirtualne każdemu, kto nie potrzebuje miejsca stacjonarnego do pracy, a jedynie atrakcyjnego adresu do zarejestrowanai firmy i budowanai własnej marki przed klientem. Biura wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne znajdują się w Warszawie, ale są otwarte dla klientów z każdej części kraju i z zagranicy . Można pracować w każdym zakątku świata, a woje miejsce stałe pod którym jest zarejestrowana spółka mieć w Warszawie. W Optioffice odbeiramy pocztę , maile, pomagamy komplektować dokumnety, a także rejestrujemy firmy w KRS, ZUS , US, GUS i CEIDG, organizujemy wsparcie księgowe, prawne oraz przekeirowujemy pocztę i przesyłki na wskazany przez Państwa adres. Zapraszamy do kontaktu.
ODPOWIEDZ