Przedstawienia teatralne

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
MałaMi
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 15:02
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Przedstawienia teatralne

Post autor: MałaMi »

Witajcie,

dla wszystkich, którym brakuje spotkań z kulturą polecam kanał Och Teatru i Teatru Polonia (wspólny) na YouTube. Teatr Pani Krystyny zamieścił tam ostatnio dwa wspaniałe przedstawienia "Pan Jowialski" i "Na Czworakach". Oba przedstawienia to perły polskiego teatru w doborowych obsadach, ze wspaniałą reżyserią. Można oglądać za darmo przez półroku. Podobno mają dojść jeszcze kolejne przedstawienia. Polecam wszystkich stęsknionym dobrej sztuki!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: Przedstawienia teatralne

Post autor: Eliza111 »

Jak spędzacie swój wolny czas ? Osobiście regularnie chodze na spektakle do teatru https://teatrkomedia.pl/ i szczerze polecam zainteresowanym. Pozwala mi to wypocząć, przemyślec pewne sprawy, a przede wszystkim podziwiac gwiazdy na scenie teatru.
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Przedstawienia teatralne

Post autor: anka90 »

Widzę, że nie tylko ja jestem fanką teatru :) Gdzie zazwyczaj chodzicie na spektakle? Ja niedawno odkryłam http://spotkaniakultur.com/ po przeprowadzce do Lublina, ale jeszcze nie było dane mi odwiedzić tego miejsca przez pandemię. Słyszałam dobre opinie o tym miejscu, więc jak ponownie wszystko otworzą - na pewno się tutaj wybiorę.
lupiś

Skup zadłużonych spółek

Post autor: lupiś »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
kaimińkas3

Re: Przedstawienia teatralne

Post autor: kaimińkas3 »

Jeśli waszym zadaniem jest pomoc przy realizacji przedstaweń teatralnych, z pewnościa będzie dla was przydatny namiar na firmę, która produkuje świetne jakościowo kostiumy. Polecam bardzo w tym zakresie https://www.hero-collection.com.pl/ - korzystaliśmy z ich usług w ramach kółka teatralnego, które prowadze przy domu kultury:) Stroje są pięknie uszyte, skrupulatnie wykończone.
ODPOWIEDZ