Na jakich instrumentach gracie

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Mare
Posty: 83
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:33

Na jakich instrumentach gracie

Post autor: Mare »

Albo chciałybyście sie nauczyć?

Sama marze o nauczeniu się gry na gitarze ale nie wiem czy w takim wieku jest sens
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 87
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: Agnieszka »

W praktycznie każdym wieku można nauczyć się grać na instrumencie. Jasne,ze najłatwiej nauczyć się gry jak jest się dzieckiem ale jak już przekroczyło się jakiś tam wiek, to nie znaczy, ze nie nauczysz się gry wcale. Trzeba mieć odpowiednią dozę samozaparcia, ćwiczyć regularnie.I co najważniejsze lubić grę :)

Sama gram na gitarze, uczyłam się jako dziecko. Gram zarówno na akustycznej, jak również na gitarze klasycznej.Chociaż o wiele bliżej jest mi do gitary klasycznej z uwagi na to, że lubię brzmienia latynoskie.

No i ciągnie mnie do nauczenia się gry na ksylofonie:
http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne ... lkami.html
Awatar użytkownika
Paulina_S
Posty: 11
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:13

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: Paulina_S »

Ja od piatego roku życia gram na pianinie, ale to dość nieporęczny instrument i ciężko go zabrać gdzieś ze sobą, więc nauczyłam się grać na gitarze, żeby móc zagrać przy ognisku/grillu i pośpiewać.
Awatar użytkownika
Dyerbi38
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:18

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: Dyerbi38 »

Ja bym pytał na forach o takiej tematyce. Tutaj raczej nie znajdziesz ciekawych informacji.
Postępujcie zawsze dobrze! Wtedy kłamstwa nie będziecie nigdy potrzebowali.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: kasiakowa06 »

Moja córka zaczęła grę na pianinie w wieku 7 lat. Polecam szkołę lekcje pianina Szczecin.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: kejti »

Moje dziecko jest jeszcze malutkie, ale marzy mi się zapisać ją za jakiś czas na naukę gry na skrzypcach. Mam niedaleko szkołę, więc podejdę z nią, żeby ekspertki w tej dziedzinie sprawdziły, czy mała ma do tego słuch. Już powoli zaczynam się tym tematem interesować.Jeśli chodzi o szeroki wybór instrumentów, to warto zapoznać się ze stroną https://muzyczny.pl/ . Znajdziesz tam wiele instrumentów dętych, klawiszowych, perkusyjnych czy smyczkowych. Do tego wszystkie niezbędne do grania akcesoria masz e jednym miejscu. Dla osób związanych z muzyką w jakikolwiek sposób adres jest na pewno przydatny.
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: Sinistra »

Kiedyś grałam na gitarze klasycznej, ale te czasy już dawno minęły. Chciałabym, żeby mój syn miał muzyczne zainteresowania, ale to raczej samo powinno przyjść. Tymczasem oglądam Tablety i czytniki e-book - Ceneo.pl i rozmyślam, aby kupić mu w prezencie jeden z nich. Przyda mu się do spełniania zainteresowań i do nauki. Chyba w dzisiejszych czasach każde dziecko powinno mieć takie urządzenie.
Awatar użytkownika
VoDK4
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:59

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: VoDK4 »

Na pewno bliscy Ci z tym pomogą. Muszą coś o tym wiedzieć.
Szczęście jest opasłą obojętnością dla cudzych trosk.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: kozi44 »

kejti pisze: ↑29 lip 2019, 12:17 Moje dziecko jest jeszcze malutkie, ale marzy mi się zapisać ją za jakiś czas na naukę gry na skrzypcach. Mam niedaleko szkołę, więc podejdę z nią, żeby ekspertki w tej dziedzinie sprawdziły, czy mała ma do tego słuch. Już powoli zaczynam się tym tematem interesować.Jeśli chodzi o szeroki wybór instrumentów, to warto zapoznać się ze stroną https://muzyczny.pl/ . Znajdziesz tam wiele instrumentów dętych, klawiszowych, perkusyjnych czy smyczkowych. Do tego wszystkie niezbędne do grania akcesoria masz e jednym miejscu. Dla osób związanych z muzyką w jakikolwiek sposób adres jest na pewno przydatny.
ja na flecie, a moja siostra na gitarze. Przy okazji mozemy podac namiary na dobrze wyposazony sklep muzyczny https://music-shop.pl/ Ich oferta handlowa jest bardzo atrakcyjna i cenowo i jakościow. Często jakiś rabat dorzucą, takze milo tam robic zakupy
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: tormundmilks9 »

Ja jak najbardziej poelcam wam wszystkim sprawdzić ten link https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety gdzie bez problemu możecie kupić praktycznie wszystko, co niezbędne do numizmatyki, czyli monety i akcesoria. Polecam, bo w mojej opinii naprawdę warto sprawdzić sobie co i jak.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: ragatara »

Gram na bębnach i dlatego też zwracam bardzo uwagę na swój słuch i to aby go nie uszkodzić. Co roku mam badanie słuchu u lekarza https://abcsluchu.pl/ i jak na razie jest wszystko dobrze z czego bardzo się ciesze.
Awatar użytkownika
michal55
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 9:36
Kontakt:

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: michal55 »

Ja gram na gitarze i na pianinie. Chodziłem do szkoły muzycznej i wspominam to bardzo dobrze, chociaż niekiedy łączenie zwykłej szkoły i muzycznej było ciężkie.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: lampeczka »

ja ucze sie grac na gitarze :) nawet zdecydowalam sie na kupno swojej wlasnej :) w sklepie Megascena maja fajny wybór instrumentów i wszystkiego co potrzebne :)
bórwar

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: bórwar »

Jeżeli rozglądacie się za porządnymi instrumentami i innym sprzętem muzycznym to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.gama.gda.pl/ Jest to świetny sklep internetowy, który posiada szeroki wybór produktów tego typu. Tam na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje.
Bątek

Skup zadłużonych spółek

Post autor: Bątek »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
gąska

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: gąska »

Ja niestety nie potrafię grać na instrumentach, ale moje dziecko ma chrapkę na grze na pianinie. Jeśli ktokolwiek z was znałby jakiś dobry sklep internetowy, w którym można je kupić, to chętnie sprawdzę. Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże. Z góry dziękuję za wszelaką pomoc.
jaś

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: jaś »

To jakiś prawdziwy szał, jeżeli chodzi o muzykę i grę na instrumentach. Moje dziecko również chciałoby rozpocząć przygodę ale ze skrzypcami. Dołączam do pytania, gdzie warto zrobić tego typu zakupy? Znacie jakieś sklepy? Jeśli tak, to podzielcie się linkiem.
Lód

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: Lód »

Myślę, że mogę wam polecić ten sklep online https://audiety.pl gdzie znajdziecie instrumenty najwyższej jakości. Fachowa obsługa, szybki czas realizacji złożonego zamówienia oraz dobre ceny. W moim mniemaniu ich sklep ma najlepszą ofertę na naszym rynku. Dlatego ich polecam.
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Na jakich instrumentach gracie

Post autor: Titana »

Mi najlepiej idzie granie na nerwach :) Ale tak serio to nie mam do tego talentu, za to mój mąż gra na skrzypcach. Hobbystycznie, ale ostatnio bierze też dodatkowe lekcje, by się podciągnąć i lubię słuchać jak on gra. Ta tak nie potrafię i chyba już za stara jestem.
ODPOWIEDZ