Muzyczne portale

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
milomira1999
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:37

Muzyczne portale

Post autor: milomira1999 »

Cześć forumowiczki. Możecie polecić mi jakieś ciekawe portale z muzyką i teledyskami? Może macie swoje ulubione strony? Obojętnie jaki gatunek muzyczny, bo słucham tak naprawdę wszystkiego, co mi wpadnie w ucho :)
Awatar użytkownika
Teodozja_99
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 23:36

Re: Muzyczne portale

Post autor: Teodozja_99 »

Jeśli lubisz disco polo, to powinnaś przejrzeć stronę disco-polo.info. Są tam nie tylko teledyski czy muzyka, ale też ciekawe artykuły, konkursy, ogłoszenia, a nawet informacje o nadchodzących koncertach. Bardzo fajnie prowadzony portal moim zdaniem:)

lg 3
Gętka

Skup zadłużonych spółek

Post autor: Gętka »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
aluśka

Re: Muzyczne portale

Post autor: aluśka »

Ja w ostatnim czasie głównie słucham muzyki przez internet. Uczę się też gry na gitarze klasycznej. Moim ogromnym odkryciem jest ten sklep muzyczny www.veramusic.pl Chcę tam zamówić pianino dla córki i myślę też o gitarze elektrycznej dla siebie. Coś czuję, ze nasze dziecko ma zamiłowanie do muzyki po mnie :)
zuzula12

Re: Muzyczne portale

Post autor: zuzula12 »

Ja znam stronę na której można kupić dobre i polecane instrumenty muzyczne. Zobaczcie na https://www.musicaudio.pl/pianina-cyfrowe/ tam ja widziałam ofertę na pianina, teraz jestem na kupnie i bardzo podoba mi się ich oferta. Polecam się z nią zapoznac.
ODPOWIEDZ