Książka w prezencie świątecznym

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
sława_80
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 10:11

Książka w prezencie świątecznym

Post autor: sława_80 »

Postanowiłam w tym roku obdarować najbliższych prezentami książkowymi. Akurat moja rodzina naprawdę lubi czytać, dzieciaki czasem trzeba zagonić do książki, ale mimo wszystko, naprawdę dość sporo czytają, więc wydaje mi się, że prezenty jak najbardziej będą trafione. Zrobiłam sobie listę książek, takich pewniaków dla bliskich, ale szczerze powiem, mam problem z dzieciakami, bo nie wiem co teraz się czyta najmłodszym. Polecicie mi jakieś książki dla dzieci?
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Książka w prezencie świątecznym

Post autor: tormundmilks9 »

Jeżeli chcielibyście kupić jakąś ciekawą książkę z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, to myślę że tutaj bez wątpienia znajdziecie jakieś ciekawe tytuł. Ostatnio słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat książki pod tytułem Nasze puste przysięgi, więc może warto byłoby rozważyć jej zakup. Dajcie znać, co na jej temat uważacie.
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Książka w prezencie świątecznym

Post autor: Titana »

To ciekawy pomysł, ale pod jednym istotnym warunkiem - że wiemy jaki typ książek lubi osoba, którą chcemy obdarować, bo inaczej nie ma to większego sensu.
ODPOWIEDZ